Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Geld money

Snyk haalt ruim half miljard dollar op

10 september 2021 - 07:24ActueelSecurity & AwarenessSnyk
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Snyk, specialist in developer security, heeft in een nieuwe kapitaalronde 530 miljoen dollar geïncasseerd bij een reeks investeringsfondsen. Het bedrijf heeft tot nu toe in totaal 775 miljoen dollar opgehaald en heeft een waardering van 8,5 miljard dollar na deze ronde, meer dan een verdrievoudiging sinds begin dit jaar.

Met het geld wil Snyk naar eigen zeggen ‘de verschuiving naar developer security binnen de industrie versnellen’. Organisaties moderniseren hun applicaties in een hoog tempo met de security ingebouwd in de gehele levenscyclus van softwareontwikkeling. Het Developer Security Platform van Snyk integreert automatisch met de workflow van ontwikkelaars en is gebouwd om securityteams te laten samenwerken met ontwikkelteams.

Zowat 1.200 bedrijven wereldwijd maken er gebruik van, waaronder Asurion, Google, Intuit, MongoDB, New Relic, Revolut en Salesforce. Klanten en gebruikers van Snyk hebben samen meer dan driehonderd miljoen tests uitgevoerd in de afgelopen twaalf maanden en meer dan dertig miljoen kwetsbaarheden verholpen in de afgelopen negentig dagen. Het bedrijf zelf heeft er een stevig groeiparcours op zitten. Alleen al dit jaar werden 320 bijkomende werknemers aangeworven, waarmee het totale personeelsbestand op ruim achthonderd zit.

Snyk, opgericht in 2015 in Israël en het VK, heeft zijn hoofdkantoor in Boston. Daarnaast heeft het kantoren in Zürich en Ottawa.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    DevSecOps
    Awards NieuwsGovernance & Privacy

    Snyk scoort met developer-first benadering

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs