Om de ambities te staven, heeft CWSI zich verzekerd van een financiering van 21 miljoen euro, afkomstig van Castlegate Investments. De verwachting is dat de Europese en Britse markten driekwart van de inkomsten over dit jaar voor hun rekening gaan nemen.
Ook Thierry Lammers, medeoprichter en ceo van Blaud, stapt over en kijkt uit naar de samenwerking met CWSI om zo 'nieuwe manieren te blijven vinden om waarde te creëren voor klanten en hun beveiligingsuitdagingen op te lossen.' Zijn bedrijf bedient zowel de private als de publieke sector en levert technische, advies-, ondersteunings- en beheerde diensten op het gebied van unified endpoint management, mobile threat defence en de ontwikkeling van bedrijfsapplicaties en -software.
Blaud telt naar eigen zeggen meer dan honderd klanten, waaronder Smurfit Kappa, Amsterdam UMC, Rijkswaterstaat en enkele rechtshandhavingsorganisaties.
CWSI heeft zijn hoofdkantoor in Dublin en levert mobiliteits- en beveiligingsoplossingen aan ondernemingen en overheden, zowel rechtstreeks als via partnerschappen met telecommunicatieaanbieders zoals Telefonica, Telstra en Hutchison Whampoa (Three).
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: