Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vakbeurs ICT & Logistiek gaat voor disruptie

05 september 2016 - 09:35ActueelInnovatie & TransformatieJaarbeurs
Rik Sanders
Rik Sanders

Vakbeurs ICT & Logistiek staat dit jaar in het thema van ‘disruptive logistics’. Bezoekers krijgen onder meer inzicht in de ontwikkelingen in logistiek, dataopslag, databeveiliging en servicemanagement. De editie 2016 vindt plaats op 2 en 3 november 2016 in de Jaarbeurs in Utrecht. Bezoekers kunnen zich nu gratis registreren.

Bij ICT & Logistiek draait het ditmaal om disruptieve logistiek. Volgens Paul Verdult, brandmanager bij de Jaarbeurs, kunnen organisaties met vernieuwende technologie de markt opschudden maar vormt hierbij de menselijke factor vaak nog de remmende factor. ‘De centrale vraag is: hoe organiseer je de juiste synergie tussen technieken, processen en mensen om ‘disruptive logistics’ mogelijk te maken. Tijdens ICT & Logistiek 2016 worden oplossingen getoond en handvatten aangereikt om een concrete start te maken in het veranderen en verbeteren van de logistieke organisatie’, aldus Verdult.

Sprekers

Tijdens ICT & Logistiek is er een seminarprogramma met presentaties vanuit verschillende invalshoeken. De vijf subthema’s zijn: Transport, Magazijn & Distributie, Business Intelligence & Analytics, Mens & Milieu en Sales & Operation Planning. Tot de sprekers behoren onder meer Walther Ploos van Amstel (logistiek expert, gespecialiseerd in stedelijke distributie), Jack van der Veen (hoogleraar Supply Chain Management aan de Nyenrode Business Universiteit en verbonden aan de EVO-leerstoel Supply Chain Management) en Eugene Kersjes (directeur bij Ricoh Supply Chain Management die vertelt over de verbouwing van het Ricoh-distributiecentrum).

Meer over ICT in de logistieke keten

Hoe organiseer je in de logistiek synergie tussen technieken, processen en mensen? Ontdek het tijdens de 2016-editie van ICT & Logistiek op 2 en 3 november in Jaarbeurs, Utrecht. Thema dit jaar: Disruptive Logistics. Bezoek nu de beurswebsite voor meer informatie over het thema, het programma en gratis aanmelden. Op dezelfde dagen vinden tevens Infosecurity.nl, Storage Expo en The Tooling Event plaats.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Redactiekantoor Computable
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Computable verslaat ICT-vakbeurzen

    ICT & Logistiek 2013
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ICT & Logistiek maakt eerste sprekers bekend

    ActueelLogistiek

    ICT & Logistiek 2018 gaat ‘connected’

    codering
    ActueelGovernance & Privacy

    Vint deelt 5 voorwaarden voor disruptie

    Scannen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Computable Journaal: ICT en disruptive logistics

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Data en security centraal tijdens ICT-vakbeurzen

    2 reacties op “Vakbeurs ICT & Logistiek gaat voor disruptie”

    1. dino schreef:
      5 september 2016 om 16:44

      thema disruptive logistics.
      IT is erg modebewust. De nieuwe norm is een scheur bij de knie, bij jeans dan.
      ‘Kappot’ is het nieuwe modern.
      Het moet allemaal anders, wel massaal de dezelfde trends volgen. Toch is het niet eenvoudig. Het komt er nauw op aan. Te kleine scheur of verkeerde hoogte. Een fout is zo gemaakt. 2 flinke scheuren dus in beide broekspijpen, met rafels. Blijf niet hangen in het stonewash tijdperk.

      Waar waren ook alweer ?
      Oh ja, lekker een dagje uit of the box. Niet vergeten de reiskosten te declareren.
      Zijn er er nog kaartjes ?

      Login om te reageren
    2. Kj schreef:
      6 september 2016 om 17:44

      En gratis handvatten! Komt altijd van pas in de logistiek.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs