Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Optimizers neemt pim-specialist Eezeebee over

28 juli 2020 - 08:05ActueelInnovatie & TransformatieMain CapitalOptimizers
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Het Nijkerkse Optimizers, aanbieder van oplossingen voor voorraadketenbeheer op de logistieke markt, neemt Eezeebee over. Dat is een Zeister specialist op het gebied van product information management (pim). Het overnamebedrag is niet bekendgemaakt.

Beide oprichters van Eezeebee, Michael van der Knoop en Jeroen ten Napel, blijven onderdeel van het managementteam en gaan door als aandeelhouders van de groep. Stefan van Diggelen, ceo van Optimizers, noemt de overname in lijn met de bedrijfsstrategie om klanten in de groothandel te bedienen met een volledig pakket aan producten en diensten in verschillende marktsectoren. ‘Eezeebee’s sterke b2b-portalen en product information management-oplossingen vullen ons aanbod goed aan.’ Eezeebee profiteert volgens hem dan weer van de connectie en het internationale netwerk van Optimizers.

Gecombineerde onderneming

Optimizers levert vanuit kantoren in Nederland, Zweden en de VS, software aan zo’n 750 klanten uit de groot- en detailhandel, verspreid over 24 landen. Voorbeelden van klanten zijn Quooker, Bieze Food Group, Light & Living, Riverdale, Nuby en Toi-Toys.

Het productportfolio van Optimizers bestaat uit de verkoopmodule App4sales, het warehousemanagement-systeem (wms) Warpspeed WMS en App2track,. Laatstgenoemde is een oplossing voor het tracken en tracen van voertuigen.

Het huidige klantenbestand van Eezeebee bestaat uit honderd met name groothandelsklanten verspreid over verschillende branches. Enkele voorbeelden zijn Cars Jeans & Casuals en Fila. Het gecombineerde bedrijf telt meer dan zestig medewerkers en nadert een omzet van tien miljoen euro. 

Main Capital

Optimizers is sinds 2019 onderdeel van Main Capital met als doel om het bedrijf te laten groeien. De overname van Eezeebee is volgens de investeerder de eerste stap in deze strategie.

De huidige portefeuille van Main Capital Partners omvat software- en saas-bedrijven als Optimizers, Assessio, GBtec, Onventis, HYPE Innovation, Cleversoft, Enovation, SDB Groep, Jobrouter, GOconnectIT, Inergy, King Software, Artegic, OBI4wan, b + m Informatik, ChainPoint, RVC, Exxellence, WoodWing en Alfa. Main Capital heeft ook een belang in managed hosting provider Denit. Voormalige portfolio bedrijven zijn onder andere Roxit (gemeentelijke software), Axxerion (facility management software) en Ymor (apm-software).

Meer over

DienstenOvernameSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Deal handen schudden overname
    ActueelLogistiek

    Main Capital is nieuwe eigenaar scm-expert Optimizers

    Partners handen boks
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Optimizers neemt branchegenoot Netivity over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs