Zowel Ricoh als T-Mobile ondervonden niet veel concurrentie bij het binnenhalen van de opdrachten. Voor beide Europese aanbestedingen kwamen slecht twee aanmeldingen bij Europol binnen. Xerox moest beduidend meer moeite doen om zijn opdracht binnen te halen, in totaal schreven zes partijen zich op in.
De aanbesteding die Xerox werd gegund, bestaat voornamelijk uit de levering en installatie van multifunctionele toestellen, printers met één functie en een managementtool. Ricoh haalde 50.000 euro binnen met de aanbesteding voor de levering van veiligheidsprinters.
T-Mobile
T-Mobile gaat Europol voorzien van mobiele telefoons, spraak- en internetabonnementen voor mobiele telefoons, internetabonnementen op laptops, een beheeroplossing en diensten die hiermee verband houden.
Bij de Europese Ombudsman in Luxemburg hebben verliezende partijen twee maanden de tijd om beroep aan te tekenen tegen de gunning.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: