Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Raet helpt Zeeuwse gemeenten met eHRM

28 augustus 2012 - 13:42ActueelOverheidVisma Raet
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Gemeenten Middelburg, Vlissingen, Schouwen-Duiveland en Veiligheidsregio Zeeland gaan werken met het eHRM-systeem van Raet. Het vastleggen van functioneringsgesprekken, uitruilen van flexibele arbeidsvoorwaarden en het aanvragen van verlof, de 3025 managers en medewerkers regelen het voortaan zelf. Dit helpt de gemeenten bij de ontwikkeling van de werknemers.

Met de eHRM-portal Raet Online krijgen de leidinggevenden binnen de organisaties altijd en overal toegang tot heldere managementinformatie. Dit geeft hen structureel inzicht in de begroting en realisatie van de personele kosten, waardoor zij zelf actief kunnen sturen op de beschikbare budgetten.

Europese aanbesteding

'Wij zoeken op diverse terreinen aansluiting', zegt Erik van Heijningen, waarnemend burgemeester van gemeente Middelburg. 'Zo werken de gemeenten Middelburg en Vlissingen bijvoorbeeld al samen op het gebied van belastingen. Deze overeenkomst met Raet is een volgende stap om onze samenwerking te intensiveren. Het is voor ons een groot voordeel dat Raet Online mogelijkheden biedt om de individuele medewerker en de organisatie als geheel te ondersteunen. Uit de Europese aanbesteding is de eHRM-oplossing van Raet dan ook als beste naar voren gekomen.'

'Wij zien steeds meer dat gemeenten en andere overheidsinstanties de krachten bundelen om kostenefficiënter te kunnen werken', zegt Raet-ceo Cees van den Heijkant. 'Een belangrijke voorwaarde voor deze samenwerking is een eHRM-systeem dat zowel de individuele hr-doelen van de organisatie ondersteunt, als de gezamenlijke ambities. Onze dienstverlening voldoet aan al deze eisen en maakt het ook nog eens mogelijk om managers en medewerkers te betrekken bij de hr-processen. Een belangrijke voorwaarde om ook in de toekomst het beste uit de medewerkers te blijven halen.'

Meer over

AanbestedingArbeidsvoorwaardeneHRMSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Delta Lloyd kiest Raet als uitbestedingspartner

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Gelre Ziekenhuizen breidt contract met Raet uit

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Raet levert eHRM-oplossing aan Assen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Raet kiest voor P2P-oplossing van ICreative

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Gemeente Amsterdam kiest opnieuw voor Raet

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Raet neemt zelfroosteraar Comprise over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs