Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Scholten Awater wint order Belastingdienst

16 september 2015 - 09:30ActueelCloud & InfrastructuurBelastingdienstScholten Awater
Rik Sanders
Rik Sanders

Hardwaredienstverlener Scholten Awater uit Nijmegen mag de komende drie tot maximaal vijf jaar de Belastingdienst van computerapparatuur voor werkplekken en ondersteunende diensten voorzien. Het gaat om een miljoenenorder. Het betreft nog wel een voorlopige gunning; de Alcatelperiode waarin andere gegadigden protest kunnen aantekenen tegen de gunning, is nog niet voorbij.

De order betreft pc’s (desktops, laptops en tablets) en aan de pc-werkplek gerelateerde producten, de logistieke dienstverlening rond het leveren, de modificatie en preparatiewerkzaamheden, de gecertificeerde dataschoning, en opleidingen en advisering met betrekking tot ict-werkplekken.

Een precieze omvang van de order kan de Belastingdienst niet geven. De fiscus heeft zo’n veertigduizend ict-werkplekken, waarvan 95 procent laptops, en ongeveer tienduizend tablets in gebruik. Gemiddeld genomen wordt de apparatuur elke vier tot vijf jaar vervangen. Er kan op dit moment geen indicatie worden gegeven over de toekomstige verhouding desktops, laptops en tablets in de behoeftestelling, aldus de Belastingdienst in het aanbestedingsdocument.

Op basis van historische cijfers bedraagt de geschatte omvang van pc-werkplek gerelateerde producten gemiddeld één miljoen euro per jaar. De fiscus raamt de omvang van de diensten op maximaal dertigduizend euro per jaar.

De Belastingdienst is een belangrijke opdrachtgever van Scholten Awater. Eerder leverde het bedrijf uit Nijmegen al werkplekhardware aan de fiscus en in 2013 won het samen met I3 Groep en PQR een grote aanbesteding voor het leveren van opslagapparatuur en aanverwante dienstverlening.

Meer over

Aanbesteding

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Belastingdienst fiscus
    Cloud & Infrastructuur

    Belastingdienst gunt opslagorder 75 miljoen

    rechter rechtszaak rechtbank
    Cloud & Infrastructuur

    Telindus naar rechter om LAN-contract fiscus

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs