De provincie Drenthe koos na een Europees aanbestedingstraject opnieuw voor Oracle-dienstverlener MCX. In totaal waren er vier inschrijvingen. Het koos MCX vanwege de scherpe prijsstelling, de kwaliteit van de dienstverlening en de ervaring van MCX in het technisch beheer van Oracle systemen. De provincie wil met de uitbesteding de reeds ingezette efficiencyslag doorzetten en de continuïteit van de applicaties waarborgen.
Lammert Elema, teamleider Informatie en Automatisering bij provincie Drenthe: ‘We hebben ons partnership met MCX de afgelopen vier jaar als zeer prettig en constructief beschouwd. Het samen zorg hebben en houden van de kwaliteit is een randvoorwaarde voor optimaal technisch beheer van de Oracle diensten. Op grond van de ervaringen in de afgelopen contractperiode vertrouw ik erop dat ook de komende jaren MCX zich samen met de provincie Drenthe inzet voor optimaal technisch beheer.’
MCX
MCX is het afgelopen jaar vaker als winnaar uit de bus gekomen bij (Europese) aanbestedingen. Zo won het een opdracht om het technisch beheer van de Oracle E-Business Suite-omgeving bij de gemeente Den Haag te beheren en kreeg het de opdracht gegund om de Oracle-bedrijfssystemen bij de gemeente Rotterdam te hosten en te beheren. Ook is MCX sinds begin dit jaar verantwoordelijk voor de housing, hosting en het technisch (applicatie)beheer van Oracle’s studentinformatiesysteem PeopleSoft Campus Solutions bij het Alfa-college.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: