Wegens het verlopen van de bestaande raamovereenkomst met Centralpoint schreef de Radboud Universiteit een Europese openbare aanbesteding uit. De universiteit was op zoek naar een leverancier met een breed multi-vendor portfolio van server- en storage hardware. SLTN kreeg de gunning omwille van de prijs en omdat het apparatuur levert van verschillende fabrikanten zoals HPE, Dell EMC, Cisco en NetApp.
Ook biedt SLTN in samenwerking met it-recyclebedrijf Solid Circle uit Waalwijk een take-backdienst voor gegarandeerd verantwoorde recycling en (waar mogelijk) hergebruik van hardware.
Het in Hilversum gevestigde SLTN Inter Access is specialist op het gebied van architectuur, integratie- en migratieprojecten, managed services, clouddiensten, application services en detachering. De onderneming telt ruim zevenhonderd medewerkers en claimt meer dan veertienhonderd klanten te hebben. Het bedrijf richt zich op de verticale markten onderwijs, finance, overheid en gezondheidszorg.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: