Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

‘Healey is onzinnig’

31 juli 2003 - 22:00OpinieCloud & Infrastructuur
Ali Odaci
Ali Odaci

"Met verbazing lees ik elke week de columns van Martin Healey", schrijft Ali Odaci. Zijn smartcard-artikelen bijvoorbeeld zijn "onzinnig en irrelevant".

Het is niet aardig om die man af te kraken, maar als hij eindelijk eens niet Microsoft kinderachtig afkraakt, komt hij met iets waarvan je denkt ‘wat is dit nou’. Dan voel ik me toch geroepen om te reageren. Ik lees Computable al geruime tijd en het heeft goede artikelen, maar Healeys column is ver beneden peil, elke keer weer.

Pisbeurt

Neem zijn smartcard-artikelen, zeker de laatste twee over ‘Pinnen met chipkaarten’ (zie: https://www.computable.nl/cpicom.htm). Het probleem is dat de man niet weet waar hij over praat, dat hij onzinnig en niet relevant is. Verder is hij Engels. Daar is niets mis mee, anders dan dat Engeland vergeleken met Nederland jaren achterloopt wat betreft kennis van de praktische aspecten van smartcard- en chipkaart-technologie. Nederland heeft de hoogste penetratiegraad van chipkaartgebruik en al een decennium professionele en massale ervaring met deze technologie. Denk aan de landelijke studentenchipkaart, de chipper en de chipknip.
Het is de verantwoordelijkheid van de redactie om hierbij stil te staan en niet klakkeloos een verhaaltje van Healey te vertalen. Als je het echt over chipkaarttechnologie wilt hebben, vraag dan iemand die iets toevoegt en weet waar hij over praat, en niet iemand die een vaag verhaaltje vertelt over wat ze in Engeland doen. Vraag bijvoorbeeld een deskundige van een van de Nederlandse banken.
Ik ben zeker niet de eerste die commentaar heeft op Healey, maar mijn kritiek betreft nu de redactie. Weet waar je over wilt publiceren en plaats een artikel of column van iemand die een zinnig verhaal kan vertellen dat de stand van zaken, praktijkervaringen enzovoort belicht.
Verder vraag ik Healey dringend niet elke keer weer een pisbeurt op Microsoft te hebben. Hij heeft de ‘macht’ om een column te plaatsen. Om dan kinderachtig elke keer Microsoft af te kraken … Iemand die altijd Word gebruikt en dan een column wijdt aan hoe slecht het wel niet is – jammer voor de kwaliteit van het blad. Zeg die man ‘neem dan een andere tekstverwerker en bedenk eens een goed artikel’. Zo simpel kan het zijn. Stop de vervuiling van Computable door Healey met kinderachtige, rommelige, irrelevante en onzinnige columns.< BR>
 
Ali Odaci

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Beursgang SpaceX verandert ai‑­land­schap

    Cloud & Infrastructuur

    Delftse Qualinx in volledig Europese productieketen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs