Cordys innoveert de bedrijfsvoering bij Defensie

Het Ministerie van Defensie is met ruim 68.000 mensen in dienst een van de grootste werkgevers van Nederland. Defensie staat voor vrede en veiligheid, in eigen land en daarbuiten. De afgelopen jaren is voor het ondersteunen van alle werkzaamheden een pakket van ruim drieduizend applicaties ontstaan. Om de complexiteit hiervan te kunnen beheersen, zocht het ministerie een geïntegreerd platform voor Business Process Management en SOA-integratie.

In oktober 2011 koos het ministerie voor het bedrijfsplatform van Cordys waarmee het onder andere financiële, personele en logistieke processen gaat stroomlijnen.

Inmiddels is het Cordys Business Operations Platform (BOP) geïmplementeerd. Het ministerie gaat de veelheid aan applicaties verkleinen en in ieder geval de belangrijke erp-implementatie PeopleSoft gaandeweg ontmantelen met behulp van Cordys. Sinds mei 2012 maken alle medewerkers van Defensie al gebruik van de nieuwe oplossing vanuit één uniforme interface naar vooral PeopleSoft.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2012-10-23T08:30:00.000Z Martijn Vet


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.