Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Konica Minolta helpt accountantskantoor

17 november 2015 - 09:19AchtergrondData & AIKonica Minolta
externe partij
externe partij

Met negen vestigingen en ruim tweehonderd medewerkers is Visser & Visser een accountantskantoor van belang voor het mkb in Midden-Nederland. Hoofd Automatisering Aart in ’t Veld legt uit: 'Al meer dan tien jaar zijn we bezig om onze processen vergaand te automatiseren. Hierdoor komen we in prijs en kwaliteit gunstig naar voren.' De meest recente digitaliseringsstap werd samen met Konica Minolta gezet.

Volgens In ’t Veld is het voor accountantskantoren niet eenvoudig om zich te onderscheiden in de markt: ‘Een jaarrekening is een jaarrekening en een aangifte is een aangifte. Daar maak je niet echt het verschil in. Behalve door het op tijd en goed te doen en tegen een gunstige prijs. Het nieuwe project met Konica Minolta paste daar heel mooi in.

Tot voor kort werden papieren documenten bij Visser & Visser nog gescand naar e-mail en handmatig op klantnummer in het archief gezet. Nu is het zo dat de medewerker direct op het display van het systeem aangeeft om welke klant het gaat en om welk jaar. Met één druk op de knop vindt het document zijn weg naar het juiste digitale dossier. De winst zit ‘m niet alleen in dat er één processtap minder is, maar dat er ook minder fouten worden gemaakt. Daarbij komt ook nog eens dat gescande documenten nu als doorzoekbare pdf worden opgeslagen. ‘Zo kunnen we de documenten altijd weer makkelijk terugvinden.’

Bij de keuze voor de nieuwe documentoplossing werden verschillende partijen uitgenodigd voor de offerteronde. Dat Konica Minolta als bestaande partner niet mocht ontbreken, was voor In ’t Veld meteen duidelijk. ‘Medewerkers waren tevreden over die systemen. De kwaliteit was goed, het aantal problemen daardoor beperkt en als er toch wat aan de hand was, werd het snel en goed verholpen.’ Tot de opdracht van Visser & Visser behoorde ook het samenvoegen van de papieren en digitale papierstromen: ‘Soms wil de klant een digitaal document graag op papier met handtekening ontvangen. Ons secretariaat maakte daar tot voor kort twee documenten voor aan. Eén zonder logo’s en adresgegevens om af te drukken op huisstijlpapier, en één mét gegevens voor digitaal gebruik. In de nieuwe situatie hebben we geen huisstijlpapier meer, maar printen we alles op de Konica Minolta-systemen.’

Projectscope

– vervanging achttien multifunctionals
– direct scannen naar digitale dossiers
– papieren & digitale documentstromen samenvoegen
– flexibel contract

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    Maersk containerschip in de Rode Zee
    ActueelData & AI

    Verbetering nodig bij Digitale Infrastructuur Logistiek

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    ActueelData & AI

    IBM investeert miljarden in VS

    vrouw maakt foto van fiets met ai-tool
    ActueelData & AI

    Deze ai-tool checkt de prijs van koopjes op koningsdag

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs