Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Vacu Vin kiest voor B2B platform van TradeCloud

23 juli 2013 - 14:40AchtergrondCloud & Infrastructuur
Externe partij
Externe partij

Vacu Vin heeft gekozen voor TradeCloud om efficiënter met de klanten samen te werken. Door het inzetten van het TradeCloud platform geeft Vacu Vin klanten 24 uur per dag inzage in de status van orders en producten, om zo verwachtte groei te realiseren met minder administratief werk.

TradeCloud levert een platform in de cloud waarmee de klanten van Vacu Vin 24 uur per dag online kunnen bestellen, uitgebreide productinformatie kunnen ophalen en vragen kunnen stellen. Later dit jaar staan ook leverancierintegratie, social media en erp-functionaliteit gepland.

Vacu Vin is een internationale producent en distributeur van innovatieve voedsel en wijn gerelateerde producten voor privé en professioneel gebruik, die gekarakteriseerd worden door hun praktische toepassing in het dagelijks gebruik. Vacu Vin heeft gekozen voor TradeCloud om de orderadministratie te automatiseren en transparanter te maken voor klanten zodat waardevolle tijd vrijkomt bij binnendienstmedewerkers.

“Met TradeCloud realiseren we minder administratieve handelingen en kan de binnendienst meer tijd aan onze klanten besteden” zegt Stephan Schneider, Directeur van Vacu Vin.

TradeCloud is een één jaar oude startup, die werd opgericht door een team van ervaren ondernemers uit de logistiek en erp-software, en heeft een innovatief platform ontwikkeld waarmee het mkb beter kan samenwerken met klanten en leveranciers. Uniek kenmerk van het cloud platform is dat bedrijven binnen een paar dagen op een betere manier kunnen gaan samenwerken met hun klanten en leveranciers, in tegenstelling tot bestaande complexe of maatwerkoplossingen. De service kan per abonnement worden afgenomen.

Het platform creëert transparantie in de keten door geselecteerde data uit het erp-systeem te ontsluiten voor de klanten en leveranciers. E-mail-, fax- en telefoonverkeer wordt vervangen door een nieuwe manier van communiceren; geautomatiseerd waar het kan en ‘in context’ waar het moet. De communicatie wordt daarmee eenvoudiger, foutloos en snel. Bedrijven betalen per maand naar gebruik, de veiligheid en beschikbaarheid van de data en applicaties zijn gegarandeerd en de beheerlast behoort tot het verleden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs