Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Threat Detection » Malware

Sint Franciscus Vlietland kiest voor RedSocks

02 juni 2015 - 11:563 minuten leestijdAchtergrondMalwareRedSocks
Externe partij
Externe partij

De Sint Franciscus Vlietland Groep kiest voor RedSocks voor het bieden van bescherming tegen cyberdreigingen van binnenuit. De investering in deze security oplossing is onderdeel van de gefaseerde samenvoeging van de it-infrastructuren van het Rotterdamse Sint Franciscus Gasthuis en het Schiedamse Vlietland Ziekenhuis. De nieuw ontstane ziekenhuisorganisatie zet bij het realiseren van de nieuwe infrastructuur in op ‘security-by-design’.

Het doel van de ‘security-by-design’ visie van de Sint Franciscus Vlietland Groep is om bij het ontwerp van de infrastructuur al rekening te houden met de algehele beveiligingsniveaus van de twee zorglocaties. De locaties hebben na de samenvoeging een gezamenlijk netwerk. Bij het in kaart brengen van de beveiligingsbehoeften is rekening gehouden met de mogelijke dreigingen van kwaadaardige software die zich binnen het bedrijfsnetwerk bevindt. De Sint Franciscus Vlietland Groep was specifiek op zoek naar een nieuwe manier voor het detecteren van bedreigingen.

Bij de uitgebreide evaluatie van leveranciers, had de ict-afdeling van de Sint Franciscus Vlietland Groep een aantal specifieke eisen. De nieuwe security oplossing moet bescherming bieden van binnenuit, in staat zijn in een vroegtijdig stadium een bedreiging te ontdekken, terwijl de beheerlast beperkt blijft en de organisatie moet zelf snel kunnen acteren na detectie van een bedreiging. RedSocks voldoet aan deze eisen, is NFI-gecertificeerd en biedt daarnaast aanvullende diensten om te ondersteunen bij netwerkbeheer en de inrichting van de security-omgeving.

‘De samenvoeging van de twee ziekenhuizen was voor ons de aanleiding om te kijken hoe we onze security naar een hoger niveau kunnen brengen. We hadden behoefte aan een malwaredetectie oplossing die eenvoudig in gebruik is zodat we minder tijd kwijt zijn aan het beheer van het systeem. Ook is het voor ons van belang dat het systeem zinvolle meldingen geeft over zaken die onze aandacht daadwerkelijk nodig hebben. RedSocks is een betrouwbare Nederlandse partij die aan onze eisen voldoet en we zijn uitermate tevreden met de prestaties en detectiesnelheid van de RedSocks malware threat defender’, zegt Peter de Boer, afdelingsmanager ict-beheer bij de Sint Franciscus Vlietland Groep.

Alexander Zwiep, sales manager RedSocks: ‘We zijn er trots op dat de Sint Franciscus Vlietland Groep ons heeft geselecteerd als hun nieuwe security partner voor het beveiligen van hun netwerk. Binnen dit project hebben we met onze kennis en expertise een waardevolle bijdrage geleverd aan de ‘security by design’-visie van de organisatie die ze in de komende jaren verder zullen vormgeven. We zijn als jong Nederlands security bedrijf en innovatieve speler op de markt, erg verheugd met het vertrouwen dat deze klant in ons heeft.’

Meer over

Malware

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Chinese vlaggen
    Malware

    Chinese Brickstorm spionagemalware ontdekt op Windows-systemen

    Artist's impresson malware [Afbeelding GrandeDuc/Shutterstock]
    Malware

    WithSecure opent museum van ‘slechte-softwarekunst’

    auto fabriek
    Malware

    Ai-implementatie: niet alleen voor techreuzen, ook voor maakindustrie

    Lek kwetsbaarheid vulnerability
    Malware

    Duizenden systemen besmet door lek in Cisco IOS-XE

    Malware

    Ajax selecteert Acronis en Dustin voor cyberdefensie

    Malware

    Pdf en html geliefde malware-dragers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs