Draka introduceert nieuwe glasvezelkabels

Draka Communications, leverancier van (optische en koper)kabels, heeft een verbeterde kabelset voor datacentra op de markt gebracht. Datacentra kunnen hiermee makkelijker migreren naar snelheden van 40Gb/s en meer.

Draka heeft de nieuwe oplossing samen­gevoegd in een ‘slim'-pakket, dat bestaat uit de voor laser geoptimaliseerde buig­bestendige OM3/4 multimode-glasvezelkabel en de compacte klemconnectoren voor meervoudige fibers: MPO (Multi-fiber push-on). De connectoren bieden een maximaal behoud van signaalkwaliteit bij verdeling, breakout en koppeling in data-intensieve opstellingen.
Hoewel koperkabel voor datatransmissie te gebruiken is tot afstanden van honderd meter bij 10Gb/s, beveelt Draka de voor laser geoptimaliseerde multimode-glasvezelkabel aan, die de huidige OM3-specificaties overtreft. Draka's nieuwste buigbestendige MaxCap-BB-OM3/4 multimode-fiber voldoet aan deze standaard en is toe te passen in veeleisende configuraties en de vaak krappe ruimten in datacentra.
Draka voegt ook een nieuwe kabel toe voor backbone-infrastructuren met MPO en ook voor de 40GB-SR4 kanalen, de komende backbone-standaard voor datacentra. De nieuwe kabel is leverbaar in twee uitvoeringen: als lintkabel (2x4,5 mm met 12 fibers) voor enkelvoudige MPO-patchverbindingen (voor gemakkelijke eindaansluitingen in krappe ruimten) en als ronde kabel (3,3 mm diameter met 12 fibers), die geoptimaliseerd is voor distributie met MPO-connectoren in hoofdverbindingen met grote datastromen.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2010-04-16T09:16:00.000Z Henk Boot
Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.