Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Paessler lid van NetApp Alliance Partner Program

3 oktober 2017Cloud & Infrastructuur

Paessler AG, specialist in netwerkbewaking, is lid geworden van het NetApp Alliance Partner Program als Advantage Alliance Partner. Paessler werkt met NetApp samen aan de verdere integratie van PRTG Network Monitor, de oplossing van Paessler voor IT- en netwerkbewaking, met het complete product- en dienstenaanbod van NetApp.

IT-afdelingen die de technologie van NetApp inzetten voor digitale transformatie kunnen met PRTG op een aanpasbaar dashboard in realtime zien wat er binnen de bedrijfsbrede infrastructuur gebeurt. PRTG maakt het leven van beheerders eenvoudiger door hen een uitgebreid overzicht te bieden van netwerken, systemen en applicaties, of die zich nu lokaal, in de cloud of in een hybride omgeving bevinden.

“Vooruitstrevende IT-teams bij organisaties in alle sectoren zijn hard bezig om de technologische infrastructuur te transformeren en tegemoet te komen aan de vraag naar betere manieren om data op te slaan, op te vragen en te beschermen, waar die zich ook maar bevindt”, zegt Dirk Paessler, de oprichter en CEO van Paessler. “Veel van hen maken hiervoor gebruik van de oplossingen en diensten van NetApp. De sensoren die we voor NetApp hebben ontwikkeld stellen deze innovatieve teams in staat om een realtime overzicht te krijgen van hoe alles binnen hun netwerk functioneert, van applicaties tot hardware en mobiele apparaten.”

Paessler biedt meer dan 200 kant-en-klaar geconfigureerde sensoren aan. Deze bewakingscomponenten leveren realtime data aan de uiterst intuïtieve en aanpasbare dashboards van PRTG. IT-teams kunnen daarmee alle informatie raadplegen die ze voor hun werk nodig hebben. Ze ontvangen daarnaast meldingen zodra de door hen ingestelde drempelwaarden worden bereikt, zoals vooraf bepaalde prestatieniveaus. PRTG biedt sensoren voor de bewaking van vrijwel alles binnen complexe moderne netwerken, van de netwerkstatus en -prestaties tot fijnmazige details zoals de temperatuur van afzonderlijke servers en de snelheid van ventilators in deze servers. IT-teams kunnen daarnaast eenvoudig sensoren op maat ontwikkelen en integreren met PRTG.

PRTG is beschikbaar in de Partner Directory van NetApp: http://solutionconnection.netapp.com/monitoring-netapp-devices-with-prtg-network-monitor. Op termijn zullen er nieuwe sensoren voor NetApp beschikbaar komen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Internet of things
    Cloud & Infrastructuur

    Rotterdams The IoT Company is Netapp-partner

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs