Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
E-commerce

Intershop lanceert Commerce-as-a-service

26 maart 2018Cloud & Infrastructure

Intershop Communications, aanbieder van innovatieve omnichannel-commerceoplossingen, heeft vandaag de lancering van clouddienst Intershop Commerce-as-a-Service (CaaS) aangekondigd. Een belangrijke strategische mijlpaal in de cloud-first-strategie van de commercespecialist.

Roelof Swiers, Country Manager van Intershop Communications Benelux: “Onze klanten kiezen voor hun digitaliseringsprojecten steeds vaker voor cloud-gebaseerde oplossingen. Intershop Commerce-as-a-Service biedt bedrijven een schaalbaar commercekanaal met minimale opstartkosten en implementatietijd. Indien nodig verzorgen wij bovendien het complete beheer, zodat onze klanten zich kunnen richten op hun kernactiviteiten.”

CaaS combineert de e-commercetechnologie van Intershop met één van ’s werelds meest toonaangevende publieke cloudplatforms: Microsoft Azure. De voordelen: de krachtige functionaliteit en transparante prijsstelling van Intershop en de hoogste veiligheidsstandaarden van Microsoft Azure.

Tweecijferige groei op de markt van clouddiensten

Volgens een onderzoek van KPMG in samenwerking met Bitkom Research gebruikt al ruim twee derde van de bedrijven clouddiensten. Meer dan de helft van alle middelgrote bedrijven vertrouwt op Microsoft Azure of overweegt een cloudplatform. Volgens voorspellingen van marktonderzoeksbureau Techconsult zal de markt voor clouddiensten sterk blijven stijgen. SaaS-diensten vertegenwoordigen meer dan 60% hiervan. Intershop zet nu op deze wereldwijde groeimarkt stevig in.

Gerrit Enthoven, Sales Director EMEA, zegt hierover: “In de tweede helft van 2017 constateerden wij al een sterke groei in de vraag naar cloud-licenties. Met CaaS richten wij ons, samen met onze businesspartners, zowel op bedrijven die net kennis hebben gemaakt met digital commerce als op gevestigde spelers die hun omnichannel-activiteiten willen uitbreiden. Afhankelijk van hun digitaliseringsniveau kunnen zij kiezen uit drie standaard e-commerceoplossingen of een maatwerkoplossing. Het aandeel cloud zal in 2018 sterk groeien.”

Aanvullende informatie over de nieuwe commerce cloud service is te vinden op: https://www.intershop.com/commerce-as-a-service

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Licentie-koppeling VMware en Azure stopt, medisch drone-netwerk in de maak (en meer)

    Software & Development

    Unit4 breidt klantenbestand in publieke sector uit

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructure

    Advies GTIA aan msp’s: bouw nu EU-soevereine stack naast je Amerikaanse tools

    Cloud & Infrastructure

    Grootste softwaredeal ooit in de maak: Silver Lake wil Workday inlijven

    Data & AI

    Kort: Ai dwingt tot herbouw data-architectuur, Ryanair kiest voor Google Cloud (en meer)

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructure

    ‘Het zou niet wijs zijn om Amerikaanse technologie volledig te negeren’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs