Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

G-Summit Amsterdam opent registratie

27 maart 2018Innovatie & Transformatie

Genesys, wereldwijd marktleider in omnichannel-oplossingen voor customer experience en contact centers, heeft deze week de registratie geopend voor G-Summit Amsterdam op 23 mei in de Beurs van Berlage in Amsterdam. G-Summit Amsterdam is het grootste CX-event voor klanten, partners en prospects van Genesys in de Benelux. Naast inspirerende keynote sprekers is G-Summit Amsterdam een ideale gelegenheid voor het aanvullen en opfrissen van kennis maar vooral ook voor netwerken met klanten, partners en Genesys specialisten.

In het programma is veel ruimte voor visie en inspiratie.   

• Merijn te Booij, Chief Marketing Officer van Genesys, spreekt in zijn keynote CX Singularity over de buitengewone ontwikkeling dat kunstmatige intelligentie een technologische ontwikkeling in gang zet die wij als mensen ons nog niet voor kunnen stellen. Wat gaat dat betekenen voor de klantervaringen?  

• Martine Ferment, voorzitter van het Klant Interactie Research Center, presenteert op een sprankelende manier de onderdelen van het onderzoek ‘Contact Center 2020; Are You Prepared?’  

• Gerd-Jan Poortman gebruikt zijn eigen ervaring in de Volvo Ocean Race om te inspireren op het gebied van communicatie, leiderschap en innovatie. Eind juni dit jaar ligt de eindstreep van Volvo Ocean Race editie 2017-2018 in Den Haag. www.volvooceanracedenhaag.nl    

 

CX’18, de global user en partner conference van Genesys, vindt plaats in Nashville van 1-4 mei 2018 en daarna volgt wereldwijd een serie G-Summits waarin de visie, klanten en partners van Genesys centraal staan.     

“Het is geweldig om een inspirerend G-Summit Amsterdam programma op te tuigen voor alle Genesys klanten en partners in de Benelux en daar past de prachtige historische locatie van de Beurs van Berlage uitstekend bij,” aldus Linda Hilberdink, Field Marketing Manager Benelux, Iberia & South-East Africa. “We hebben een brede line-up van partners en technology partners in het Genesys Partner Paviljoen die dag, waaronder Platinum Sponsor KPN en Gold Sponsors Cloudoe en Frontline. Naast de inspirerende keynotes is er uiteraard ook volop ruimte voor formeel en informeel netwerken.”      

De registratie is deze week geopend voor klanten, partners en prospects van Genesys Benelux. Alle informatie over het programma, de sprekers, de sponsors, de locatie en registratie optie is te vinden op www.g-summit-amsterdam-2018.com.   

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Data & AI

    Banken zetten in op ai-agenten, maar echte doorbraak blijft uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs