Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SER naar Visionair in Gartner Magic Quadrant

16 oktober 20173 minuten leestijdData & AI

De SER Group is nu een “Visionair” in Gartner’s 2017 Magic Quadrant voor Content Services Platforms (CSP). Als Europa’s grootste leverancier voor enterprise content management en een wereldwijde leider, is de SER Group met zijn sterke visie, geavanceerde softwareoplossingen en een zeer solide, unified technologisch platform gestegen tot het niveau van Visionair in het Gartner CSP Magic Quadrant. Alle SER-contentdiensten maken gebruik van een uniform metadata-management. De SER Group ziet zijn positionering als een Visionair in het Magic Quadrant voor CSP, voorheen bekend als het Magic Quadrant voor Enterprise Content Management, als een aanzienlijke verbetering.

Visionair in Content Services Platforms
SER’s Doxis4 Content Service Bus (CSB) voldoet aan de vereisten van Gartner voor een state-of-the-art content services platform voor ‘use cases’ op het gebied van persoonlijke en teamproductiviteit, records management en compliance, ‘content-centric’ zakelijke applicaties en meer. Marktontwikkelingen tonen aan dat enterprise content management, samenwerking en enterprise file sync en delen, samenkomen als gevolg van de vraag van klanten naar oplossingen die alle gebieden van content diensten dekken. In vergelijking met de zelfstandige ECM- en EFSS-platforms, die wijd verspreid zijn in de markt, is dit soort uniforme platformbenadering een belangrijke onderscheidende factor voor de SER Group. “Gartner’s definitie van content services platforms sluit nauw aan bij onze visie en missie”, stelt Gregor Joeris, CTO van de SER Group.

Het Gartner rapport wijst erop dat “het SER Group unified CSP-platform is gebouwd als een geïntegreerde, cross-functional Content Service Bus die inhoudsbronnen, implementatiemodellen en -processen kan verenigen.” SER CTO Gregor Joeris is het daarmee eens: “Onze flexibele aanpak stelt klanten in staat om klein te beginnen, maar snel op kunnen schalen door het bouwen van verdere applicaties op hetzelfde platform. Doxis4 is horizontaal en verticaal schaalbaar. Bovendien is het modulair, multi-tenant geschikt en meertalig.”

SER’s missie is om mensen, producten en processen met informatie te verbinden. Het streeft ernaar om bedrijven te transformeren naar zakelijke ecosystemen die het delen van informatie met klanten en zakelijke partners vergemakkelijken en hun samenwerkingsprocessen verbeteren naar een gebruiksvriendelijke, veilige en conforme manier. De Doxis4 iRoom combineert bijvoorbeeld content management, samenwerking en file sharing met de native ECM- en BPM-functies van de Doxis4 iECM suite.

Waarom SER en Doxis4 opvallen
Het ontwikkelen van innovatieve, toekomstgerichte en geavanceerde technologie is altijd een ambitieus doel, maar ook een grote kracht van SER geweest. Gartner is het daarmee eens: SER heeft “een sterk trackrecord bij het ontwikkelen van geavanceerde technologieën en vereenvoudigde gebruikersinterfaces voor het CSP-platform.” SER’s referentieklanten prijzen de bruikbaarheid en “het gemak en de snelheid van het lanceren en implementeren van het SER-platform bij het gebruik van de ingebouwde mogelijkheden en services.”
Bovendien heeft SER een breed scala templates voor verticale en horizontale oplossing klaar voor gebruik. Die zijn allemaal – bijvoorbeeld accounts payable, bankieren, productie, verzekeringen en meer – gebaseerd op de Doxis4 Content Service Bus en bieden klanten nog meer handige toegang tot content- en processervices.

De geïntegreerde, cross-functionele aanpak van enterprise content management, business proces management en samenwerking is gebaseerd op uniforme metadata management op een unified technologisch platform. “Deze holistische digitaliseringsaanpak voldoet aan de huidige eisen en vormt de ruggengraat van ons succes”, aldus Morad Rhlid, Managing Director van SER Solutions International.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai in de zorg
    Overheid

    Slimme zorg vraagt om slimme data: VWS bouwt versneld aan ai-infrastructuur

    ai klusjes gig
    Data & AI

    Kort: Java en ai-tools vernieuwd, klusjes scoren (en meer)

    ai
    Data & AI

    VS nog op kop in ai-race, maar China wil meer riskeren voor opschalen

    Carrière

    Deloitte: geen verband tussen inzet ai en personeelskrimp

    Data & AI

    Kort: Innobrix wint Google-prijs, anonieme ai helpt zorg nog meer (en nog meer)

    Agent op zoek naar productinfo
    Data & AI

    Productinformatie-leverancier Icecat introduceert MCP-connector voor ai-agents

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs