Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Nieuwe Toshiba-laptops voor kenniswerkers

Nieuwe Toshiba-laptops voor kenniswerkers

22 maart 20173 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Toshiba Information Systems Benelux introduceert de Portégé X30 en Tecra X40, elegant vormgegeven laptops waarmee kenniswerkers veeleisende werkzaamheden kunnen uitvoeren. De lichtgewichten passen in de serie ultradunne, ultralichte zakelijke laptops van Toshiba.

De nieuwe laptops maken gebruik van Windows 10 Pro. Binnen het chassis van magnesium is de hybride koeltechniek actief waardoor ze het maximale halen uit de 7e generatie Intel® Core™-processors (U-serie).
“We maken met grote toewijding innovatieve producten voor zakelijke gebruikers, zonder daarbij compromissen te sluiten op prestaties, connectivity, functionaliteit, batterijduur en duurzaamheid”, zegt Ronald Ravel, country Manager van Toshiba Information Systems Benelux. “Bij de Portégé X30 en Tecra X40 is in elke stap van het ontwerpproces onze jarenlange expertise in mobiele devices herkenbaar. Van de vormgeving en de productie tot en met het uitputtende testen van de machines. We zijn ervan overtuigd dat dit ook gevoeld wordt in de eersteklas werkervaring die kenniswerkers ermee opdoen.”

Elegante techniek: prestaties zonder compromis
De Tecra X40 is 16,9mm dun, weegt 1,25kg en heeft een scherm van 14-inch. De Portégé X30 heeft een scherm van 13,3-inch, weegt slechts 1.05kg en is slechts 15,9mm dun, 11 procent dunner en 13 procent lichter dan de prijswinnende voorganger.

Het magnesium ToughBody-chassis heeft een unieke honingraatstructuur ter versteviging en vangt bij vallen schokken op. Beide laptops zijn uitgevoerd met kristalheldere, ontspiegelde schermen met een hoge resolutie (1920 x 1080). Optioneel is de In-Cell Touch-technologie, waardoor het nog makkelijker is om onderweg snel te werken. De schermen bieden breedbeeldkwaliteit zonder af te dingen op optimale aanraakconfiguratie. Het toetsenbord van beide laptops is voorzien van achtergrondverlichting en heeft toetsen die iets vergroot zijn, zodat er vlot en foutloos mee te werken is.

Veiligheid in lagen
Om gevoelige bedrijfsgegevens te beschermen zijn de Portégé X30 en Tecra X40 voorzien van meerdere beveiligingslagen. Zo maken beide machines gebruik van technologie voor biometrische en gezichtsherkenning – zichtbaar in de nieuwe Touchpad met ingebouwde vingerafdruklezer, SecurePad™ met Synaptics® Natural ID vingerafdruksensor. Optioneel kunnen de devices gebruik maken van een IR-camera voor gezichtsherkenning op basis van Intel® Authenticate en Windows Hello. Samen gecombineerd ontstaat een persoonlijke, veilige toegang zonder wachtwoordgebruik. Deze veiligheidslagen worden ondersteund door Toshiba’s eigen ingebouwde BIOS, die het risico op niet-geautoriseerde toegang aanzienlijk verkleind.

De laptops kunnen op verschillende manieren verbinding maken met netwerken, waaronder via dongels en binnenkort ook via WWAN.

Eersteklas mobiliteit en betrouwbaarheid
Ondanks hun ultradunne vormgeving, herbergen de Portégé X30 en Tecra X40 uitzonderlijk snelle PCIe solid state drives en DDR4-geheugen, die breedbandsnelheden mogelijk maken tot 33 procent sneller dan de DDR3L-voorganger. Net als de Portégé X20W-D zijn ook deze laptops uitgerust met harman/kardon® stereo-speakers en DTS Sound™-software voor een eersteklas audio-ervaring.

Om de bruikbaarheid te vergroten, kunnen de laptops worden gebruikt in combinatie met een nieuwe Thunderbolt 3 Dock. Deze biedt betrouwbare energievoorziening en gegevensuitwisseling en is voorzien van een reeks poorten waarmee een kenniswerker alles tot zijn beschikking heeft voor een optimale mobiele werkplek. Zoals twee USB Type-C™, een USB3.0 en een HDMI-poort en een microSD Card Slot. Ook kan er optioneel een SmartCard-lezer aangesloten worden.

Beschikbaarheid
De Portégé X30 en Tecra X40 zijn vanaf juni 2017 beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs