Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Evident heeft een platina-partnerstatus ontvangen van Intershop

22 juli 2020Innovatie & Transformatie

B2B digital bureau Evident, gevestigd in Utrecht en Lissabon, heeft het Intershop Platinum partnerniveau behaald. Deze nieuwe status erkent de indrukwekkende resultaten van gezamenlijke implementatieprojecten met innovatieve fabrikanten en groothandels.

Dr. Jochen Wiechen, CEO van Intershop, legt uit: “Intershop en Evident zijn beide digital specialisten. We richten ons beiden volledig op de B2B-markt. Recente klanten zijn onder meer ShipSupport, Fluiconnecto, Aalberts Industries, Vanderlande Industries, RAI Amsterdam, Dynapac. Binnenkort zal een volgende nieuwe B2B-klant worden aangekondigd. Dit trackrecord is indrukwekkend voor alle betrokkenen. ”

Het portfolio van Evident reikt veel verder dan kennis van technologie en implementatie. Ze zijn ook een thought-leader in B2B digital en ontwikkelen als zodanig verschillende evenementen, interactieve roundtables en publicaties voor B2B-bedrijven. Deze leiden tot diepgaande inzichten die via verschillende kanalen worden gedeeld om de digitale B2B-community vooruit te helpen. Een voorbeeld is de B2B Digital Group, een gezamenlijk initiatief van Evident- en Intershop. De leden van de Expertgroep komen regelmatig bijeen om de huidige uitdagingen te bespreken, ervaringen uit te wisselen en ideeën te ontwikkelen voor B2B commerce in productiebedrijven en groothandel. Van deze meetups worden video’s gemaakt die te vinden zijn op het B2B Digital Group channel on YouTube.

Herbert Pesch, CCO bij Evident en mede-oprichter van de B2B Digital Group, merkt op: “Evident helpt B2B-bedrijven in de steeds veranderende digitale wereld. Samen met Intershop hebben we de expertise om technologie in te zetten om verkopen en services te stimuleren. Bovendien is het de expertise binnen onze B2B- gemeenschap die ons gezamenlijke succes voedt – net als dat van onze klanten. Het is geweldig om deel uit te maken van deze win-win-win-setting en we willen het graag zien groeien. Lets Talk B2B!”

Van iedere door Evident georganiseerde meetup worden video’s gemaakt, deze kan je vinden op B2B Digital Group channel on YouTube.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Het beste lijstje van 2025

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    Innovatie & Transformatie

    Nxtgen: Nederlandse hightech moet strategische posities innemen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs