Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Phact ontwikkelt IoT-software voor autonome tractor AgXeed

10 december 2020Cloud & Infrastructuur

Venray – Phact, implementatiepartner en IT-dienstverlener, heeft in samenwerking met AgXeed software ontwikkeld voor de AgBot, een autonome tractor. Hierbij is gebruik gemaakt van zowel de .NET-codetaal als het moderne applicatie-ontwikkelplatform van OutSystems.

De software stelt tractoren van AgXeed in staat autonoom land te bewerken. Hierbij berekent het systeem de optimale route en wordt rekening gehouden met omstandigheden en verschillende landbouwinstrumenten. De agrariër profiteert doordat er minder verspilling is en de tractor aanzienlijk lichter is. Dit voorkomt grondverdichting met behoud van vruchtbaarheid en komt daarmee de winstgevendheid van de grond ten goede. Bovendien levert deze manier van werken ook een positieve bijdrage aan duurzaamheid.

Volledige ketenintegratie vanuit één platform

Voor de ontwikkeling van het eindproduct heeft Phact gebruik gemaakt van hun expertise op het gebied van Internet of Things. Hiermee wordt de communicatie tussen het voertuig en de cloud geregeld met routeringsdata, veiligheidsdata en data met betrekking tot de elektrische aandrijving van het voertuig. Het OutSystems applicatieplatform is daarbij ingezet voor het realiseren van één centraal punt voor het managen van het voertuig. AgXeed kan hiermee real-time monitoren, de optimale route berekenen en zelfs de inkoop van onderdelen regelen.

Peter Hendrix, Director of Sales & Operations bij Phact: “Alle expertises van Phact komen in dit eindproduct samen. Onze historie in de telecom bundelen we met de kracht van IoT, wat tot deze innovatieve oplossing heeft geleid. OutSystems biedt ons een ideaal platform om het geheel samen te brengen en de hele keten te integreren. Dit project toont aan dat Phact veel meer is dan enkel een software-partner. We laten zien dat we van zowel firmware, hardware als software verstand hebben en dat kunnen bundelen in een totaaloplossing.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs