Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

The Mobile Company en Apadmi bundelen hun krachten

25 november 20223 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

The Mobile Company en Apadmi hebben aangekondigd dat ze hun krachten gaan bundelen.

The Mobile Company is een Nederlandse toonaangevende mobile developer en Apadmi is een gerenommeerd digital product bureau uit het Verenigd Koninkrijk. Door de twee bedrijven samen te voegen ontstaat het grootste onafhankelijke team van mobiele specialisten uit Nederland, het Verenigd Koninkrijk en Europa. Maar liefst 250 engineers, designers en digital product experts op het gebied van innovatie, strategie, systeemintegratie, data-analyse en optimalisatie staan vanaf nu klaar om ‘s werelds grootste bedrijven te helpen met hun digitale transformatie.

The Mobile Company is een toonaangevend mobile bureau opgericht in 1998 en onderscheidt zich in het ontwikkelen van oplossingen voor groei met een focus op een agile werkwijze en data. Het ervaren team werkt voor klanten als TBAuctions, Oei ik groei, Intratuin, Van Oord, Fokker Services en New York Media Group. Het in Manchester gevestigde Apadmi is een ambitieuze speler met veel groeiambitie en realiseerde in de afgelopen twee jaar een groei van 65%. De acquisitie van The Mobile Company is de eerste grote stap van Apadmi om de komende vijf jaar uit te groeien tot een internationale speler met 1.500 specialisten in vijf markten. Apadmi heeft met klanten als Co-op, NHS, BBC, Domino’s Pizza en Chelsea FC een stevige plek verworven in de voorhoede van digitale productcreatie op het gebied van mobile en web. Naast het hoofdkantoor in Manchester heeft Apadmi eerder dit jaar kantoren geopend in Edinburgh en Lissabon. Met het kantoor van The Mobile Company in Amsterdam krijgt Apadmi voet aan de grond in de dynamische markt in West-Europa.

The Mobile Company blijft zelfstandig opereren onder dezelfde naam met het huidige team. Het bestaande management zal de activiteiten blijven beheren, met extra ondersteuning van het Apadmi-team als basis voor verdere internationale groei.

Kees van Mourik, CEO The Mobile Company: “Onze services op het gebied van mobiele en digitale producten sluiten perfect op elkaar aan. Daarnaast hebben onze klantenbestanden ook veel overeenkomsten. Dit is dan ook een fantastische stap voorwaarts met het doel om samen te groeien.”

Garry Partington, CEO Apadmi: “Wij kijken er naar uit om samen te werken met de The Mobile Company. Al vanaf de eerste ontmoeting waren we enthousiast en was er een klik tussen de twee bedrijven. We combineren allebei graag creativiteit met techniek van topkwaliteit om geweldige oplossingen te creëren die complexe problemen voor onze klanten oplossen. Het is een spannende tijd bij Apadmi en dit is de eerste grote stap in onze uitbreiding naar nieuwe markten.”

Jasper van de Luijtgaarden, M&A Director Apadmi: “De meeste grote organisaties zijn in een vergevorderd stadium van digitale transformatie. Apadmi is samen met The Mobile Company in staat om een full service Europese partner te worden op het gebied van digitale producten.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Carrière

    Project architect Frank over IT bij UW...

    ‘De grootste uitdaging voor ons zit in hóé we de dingen doen.’ Frank is project architect en werkt aan het...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Digitale Denen wijzen de weg

    Windows 10
    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    Cloud & Infrastructuur

    Google bundelt zakelijke ai onder Gemini Enterprise

    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet en rechter grijpen in bij Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    7 ontwikkelingen op de chipmarkt om in de gaten te houden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs