Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Insign.it group wint aanbesteding VRLN

22 november 2019Innovatie & Transformatie

Insign.it group uit Venlo heeft de Europese openbare aanbesteding van de Veiligheidsregio Limburg-Noord gewonnen. De Veiligheidsregio Limburg-Noord heeft Insign.it opdracht gegeven voor de levering en implementatie van een nieuwe IT-infrastructuur op het gebied van werkplek, implementatie, adoptie en doorontwikkeling Office 365.

Insign.it group uit Venlo heeft de Europese openbare aanbesteding van de Veiligheidsregio Limburg-Noord gewonnen. De Veiligheidsregio Limburg-Noord bevordert de veiligheid en gezondheid en bestrijdt rampen en crises. Hiervoor bundelt de veiligheidsregio de krachten van de brandweer, GGD en 15 gemeenten van Mook en Middelaar tot Echt-Susteren. Duurzame verbindingen met inwoners, organisaties, bedrijven en andere overheden zijn basis voor samenwerking voor het bereiken van de doelen.

De Veiligheidsregio Limburg-Noord heeft Insign.it opdracht gegeven voor de levering en implementatie van een nieuwe IT-infrastructuur op het gebied van werkplek, implementatie, adoptie en doorontwikkeling Office 365. De Insign.it group heeft een concept uitgewerkt waarin het enerzijds de legacy applicaties respecteert en anderzijds de nieuwe moderne applicaties versneld omarmt. Met het door de Insign.it group ontwikkelde framework, gebruik makend van bestaande cloud oplossingen, loopt de Insign.it group voor de feiten uit.

Bas Römkens, Adviseur Automatisering Veiligheidsregio Limburg-Noord, geeft aan dat door deze handtekening een start is gemaakt met een vruchtbare samenwerking die de Veiligheidsregio Limburg-Noord zal leiden naar toekomst waarin ze nog meer dan voorheen hun rol in de samenleving en samenwerking kunnen waarmaken voor de regio.

In 2000 is Insign.it ontstaan, omdat het zo veel beter en anders kon. Vandaag zijn we de Insign.it group en we zitten on-track. Een groep gedreven mensen die er van overtuigd zijn dat techniek er is om de mens te dienen en de wereld te verbeteren. We ontwerpen, leveren, implementeren en beheren high-available IT-infrastructuren. Slimme concepten op het gebied van Workspace, Security, Cloud, Datacenter en Managed Services.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Financiële dienstverlening

    Je cryptowallet is misschien minder anoniem dan je denkt

    Overheid

    Rol Arie van Bellen bij ECP uitgekleed

    Cloud & Infrastructuur

    Mijlpaal voor Volt: Rotterdamse AI Gigafactory van 7,2 miljard euro krijgt vorm

    Innovatie & Transformatie

    SAP pompt 100 miljoen in meer inzet van ai-agents

    Innovatie & Transformatie

    Zit de database aan zijn limiet? NIS2 vraagt om een nieuw fundament

    Innovatie & Transformatie

    ArcelorMittal en AWS bundelen krachten voor industriële automatisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs