Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Infosequre behaalt accreditatie van beroepsvereniging voor verpleegkundigen

21 oktober 2020Governance & Privacy

Infosequre kondigt vandaag aan dat haar introductieprogramma voor ziekenhuizen officieel is geaccrediteerd door de beroepsvereniging voor verpleegkundigen en verzorgenden (V&VN;). Dankzij de accreditatie kunnen zorgprofessionals die het programma volgen één geaccrediteerd punt verdienen voor het kwaliteitsregister V&V. De accreditatie voor het introductieprogramma geldt voor 1,5 jaar, gaat in op 1 december 2020 in en eindigt op 1 juni 2022.

Zorgprofessionals die op dit moment in het kwaliteitsregister V&V staan ingeschreven, moeten over een periode van 5 jaar tijd 184 punten halen om ingeschreven te blijven. Van deze 184 punten moeten 80 punten worden verdiend door bijscholingen, die door een speciale accreditatiecommissie zijn goedgekeurd. Het introductieprogramma van Infosequre voldoet aan alle eisen van de commissie, waarbij er door een topklinisch ziekenhuis is gekeken naar de relevantie en kwaliteit van het programma. Daarnaast zijn ook de objectiviteit en onderwijskundige vorm van de training onder de loep genomen.

In de e-learningmodule, die video’s met realistische ziekenhuisscènes bevat, krijgen de deelnemers verschillende herkenbare situaties uit de dagelijkse praktijk aangeboden. Zij verwerven praktische basiskennis over cyberrisico’s en worden zich bewust van de waarde en kwetsbaarheid van de informatie waarmee ze werken. Hierdoor wordt er een eerste stap gezet naar bewustwording en veilig gedrag. Nadat deelnemers het introductieprogramma hebben afgerond kunnen ze, indien gewenst, ervoor kiezen om verdiepende trainingen te volgen. 

“De zorgsector is een lucratief speelveld voor cybercriminelen. Medewerkers in ziekenhuizen werken veel met gevoelige informatie, dus de risico’s zijn groot. Een medisch dossier levert cybercriminelen meer op dan creditcardgegevens,” aldus Arjen Kuik, die verantwoordelijk is voor de zorgsector bij Infosequre. “Deze accreditatie onderstreept het vertrouwen dat V&VN; in ons heeft gesteld om duurzame gedragsverandering binnen de zorg te bewerkstellingen. Het introductieprogramma, dat ontwikkeld is in nauwe samenwerking met ziekenhuizen, is slechts een eerste stap richting bewustwording. Tenslotte verander je gedrag niet in één keer. Het is een geleidelijk proces van bewustmaken, activeren, opfrissen en meten. Onze vervolgprogramma’s kunnen medewerkers van ziekenhuizen stap voor stap meenemen in die cyclus.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    UWV houdt geloof in dreigend it-fiasco: BMS

    Falen, fiasco, vallen, mislukt
    Overheid

    Een nieuw, uniek ict-dieptepunt bij het UWV

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    shutterstock_2726036819 Ivan Marc
    Data & AI

    Kort: EU-regeldruk leidt tot id-hub, Gartner verwacht groei wereldwijde it-bestedingen (en meer)

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs