Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Rick van Schaik CCO bij Gamma Communications Benelux

1 juni 2022Carrière

Rick van Schaik is toegetreden tot het Management Team van Gamma Communications Benelux als Chief Commercial Officer (CCO). Gamma Communications Benelux maakt deel uit van Gamma Communications plc, de marktleider in de Britse markt op het terrein van cloud telefoniediensten. Met de drie merken Gamma Communications, Nimsys en Schiphol Connect biedt Gamma in de Benelux een breed palet aan cloud oplossingen voor bedrijfscommunicatie en samenwerking.

In de rol van CCO wordt Rick verantwoordelijk voor Sales, Product Management en Marketing. Tegelijkertijd zal hij een belangrijke rol spelen bij de ontwikkeling en uitvoering van de ambitieuze, op groei gerichte langetermijnstrategie voor Gamma Communications Benelux.

Rick heeft onder meer zijn ervaring opgedaan in het indirecte kanaal als Directeur Wholesale bij KPN. Vervolgens was hij als Directeur Cloud & Hosting bij KPN verantwoordelijk voor de activiteiten op het gebied van Cloud in de zakelijke markt. De meest recente functie van Rick was Managing Director bij Sentia, een gerenommeerde speler op de zakelijke cloud markt in Nederland.

“Wij blijven continu bezig om onze Benelux groep verder te ontwikkelen en om onze groei in het partnerkanaal verder te verstevigen. Daarvoor zijn commerciële slagkracht en sterk leiderschap van groot belang”, aldus Gerben Wijbenga, CEO van Gamma Benelux. “Rick gaat onze organisatie op die terreinen zeker versterken. Daarnaast heeft hij uitgebreide ervaring in B2B en op het gebied van cloudoplossingen. Ik kijk er naar uit om samen met Rick en ons Management Team de toekomst van Gamma Communications Benelux verder vorm te geven.” 

Over Gamma 

Gamma is een toonaangevende leverancier van communicatie diensten op de Britse, Duitse, Spaanse en Nederlandse zakelijke markten. De onderneming is beursgenoteerd en groeit jaar-op-jaar. De onderneming is genoteerd aan de AIM-index (onderdeel Londen Stock Exchange Group)

Met een scala aan UCaaS-, mobiele en connectiviteitsdiensten, levert Gamma solide en veilige oplossingen waardoor organisaties kunnen communiceren, samenwerken en een betere klantervaring kunnen bieden.

Gamma Communications Benelux is actief met drie merken: Gamma Communications, Nimsys en Schiphol Connect. Gamma Communications introduceerde zeer recent, in navolging van het Britse moederbedrijf, Microsoft Teams Operator Connect in Nederland. Met deze oplossing kunnen bedrijven eenvoudig telefonie kunnen integreren binnen Microsoft Teams. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Spoelstra Spreekt: Suf

    Innovatie & Transformatie

    Inzending projecten Computable Awards verlengd

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Equinix maakt scholieren warm voor datacenters, Paul Brainerd overleden (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ASML sleept megadeal SK Hynix binnen

    Overheid

    Hoe Noord-Korea westerse it-bedrijven op industriële schaal infiltreert

    Carrière

    ASML kleurt tevredenheidsonderzoek bij: personeel woedend

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs