Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Overname Palmetto Security Group door SecurIT

24 juli 20183 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Op 24 juli 2018 kondigt SecurIT B.V. de overname aan van Palmetto Security Group, LCC (PSG). Beide bedrijven focussen zich op Identity & Access Management (IAM). Dankzij de uitgebreide expertise, kennis van beschikbare IAM oplossingen en 18 jaar ervaring kan SecurIT wereldwijd klanten helpen. Tot voor kort richtte SecurIT zich voornamelijk op de Nederlandse markt, maar met deze overname worden ze een internationale speler. SecurIT voorziet klanten van advies, maar verzorgt daarnaast ook de bijbehorende implementatie en support. SecurIT is partner van de volgende vendoren: IBM, CyberArk, TrustBuilder, Ping, Omada en Okta.

Op 24 juli 2018 kondigt SecurIT B.V. de overname aan van Palmetto Security Group, LCC (PSG). Beide bedrijven focussen zich op Identity & Access Management (IAM). Dankzij de uitgebreide expertise, kennis van beschikbare IAM oplossingen en 18 jaar ervaring kan SecurIT wereldwijd klanten helpen. Tot voor kort richtte SecurIT zich voornamelijk op de Nederlandse markt, maar met deze overname worden ze een internationale speler. SecurIT voorziet klanten van advies, maar verzorgt daarnaast ook de bijbehorende implementatie en support. SecurIT is partner van de volgende vendoren: IBM, CyberArk, TrustBuilder, Ping, Omada en Okta.

SecurIT en PSG voegen zich samen om hun Identity and Access Management (IAM) oplossingen internationaal aan te bieden. SecurIT verwerft de activiteiten, talenten en klantcontracten van PSG. Het samengevoegde bedrijf zal verder gaan onder de naam van SecurIT.

PSG, opgericht in 2005, biedt haar IAM expertise aan grote bedrijven en zorgt ervoor dat kritische applicaties veilig en makkelijk toegankelijk blijven. Ze brengen veel IAM ervaring met zich mee en daarnaast ook een langdurige partnership met IBM. Wat uiteindelijk de positie in de markt versterkt.

Rob Bus, CEO/Eigenaar van SecurIT: “Met deze overname groeien we niet alleen geografisch, maar groeit ook ons aanbod, skill-set en klantenbestand. Dit zorgt voor voordelen en mogelijkheden voor alle stakeholders. We zijn er erg trots op dat de specialisten van PSG ons team komen versterken. Samen vormen we een team van 60 IAM security specialisten.

Terrah Carawan, CEO van PSG: “PSG biedt SecurIT een interessante mogelijkheid om internationaal te groeien. Met de overname van PSG kan SecurIT zowel haar team als het aanbod uitbreiden. Het zorgt ervoor dat SecurIT klaar is om internationale organisaties te helpen met hun security uitdagingen.

SecurIT biedt IAM oplossingen en is implementatiepartner van verschillende vendoren. Het kantoor is gevestigd in Amsterdam, met klanten in Europa en de VS. Sinds 1999 ligt de focus uitsluitend op het verbeteren van de IAM-infrastructuur bij bedrijven. Vanaf de start is SecurIT al bezig met het verder uitbouwen van het producten- en dienstenaanbod, een noodzaak in deze dynamische markt. Om marktleider te kunnen zijn heeft SecurIT de samenwerking met klanten in alles centraal staan.

Contact informatie:
Naam: Rob Bus, CEO
Organisatie: SecurIT B.V.
Adres: Overschiestraat 184-K, 1062 XK Amsterdam, The Netherlands
Telefoonnummer: +31 (0)20 408 44 27

Naam: Terrah Carawan, VP Worldwide Business Development
Organisatie: SecurIT USA, Inc.
Adres: 10 Patewood Drive, Suite 250, Greenville, SC 29615
Telefoonnummer: + 1 (866) 310-9540

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Intelligentie naar de rand

    datacenter
    Data & AI

    Kort: CO2-rapporten belemmeren verduurzaming datacenters, Nexperia mag weer (en meer)

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs