Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Mansystems en FlowFabric bundelen krachten

9 maart 20203 minuten leestijdIT Strategy & Governance

Mansystems en FlowFabric bundelen krachten en gaan verder als grootste wereldwijde Mendix-partner. Unieke combinatie door verregaande branchekennis van FlowFabric en tech-focus van Mansystems.

Londen, 6 maart 2020 – Mansystems, toonaangevend implementatie- en supportpartner van Mendix, fuseert met FlowFabric, expert in ontwikkeling van businessapplicaties en Mendix Expert-partner in 2019. De bedrijven bundelen hun krachten en zijn daarmee de grootste wereldwijde Mendix-partner voor implementatie en support. Deze stap verstevigt de positie van Mansystems en FlowFabric in Nederland, waar het hoofdkantoor van beide bedrijven is gevestigd, en versnelt de reeds ingezette internationale expansie.

Vanwege schaalgrootte, complementaire kennis en ervaring zijn Mansystems en FlowFabric nu nog beter in staat om in te spelen op de toename van grensoverschrijdende klantaanvragen die het veranderde speelveld, na de overname van Mendix door Siemens, met zich meebrengt. De bedrijven samen zijn verreweg de grootste Mendix-partner met meer dan 130 ontwikkelaars in Nederland en 50 ontwikkelaars in Duitsland, waar Mansystems ook gevestigd is.

De beide bedrijven kennen veel overeenkomsten en zijn complementair aan elkaar. Mansystems heeft zich gevestigd als een toonaangevende speler in de low-code applicatiemarkt en heeft een sterke tech-focus. Sinds de oprichting in 2010, heeft FlowFabric een bewezen trackrecord in de sectoren wholesale, retail, verzekeringen, bouw en installatie middels het optimaliseren van complexe processen met Business Solutions op basis van het Mendix platform.

Arnold Zwart, CEO van Mansystems, over de krachtenbundeling: “Deze fusie verenigt twee toonaangevende Mendix Expert-partners. Hierdoor ontstaat een unieke combinatie die de markt verder zal doen veranderen. Het samengaan met FlowFabric voegt een extra laag specialistische sectorkennis toe aan het toonaangevende dienstenpakket van Mansystems op het Mendix low-code platform, inclusief projecten, implementatie, support en onderhoud, eigen softwaretools en training van experts.”

De aandeelhouders van FlowFabric, Kjeld Cornelissen, René Tusveld en Patrick Jansen van Doorn, blijven betrokken bij de onderneming en nemen strategische senior management posities in.

Kjeld Cornelissen, CEO van FlowFabric, voegt toe: “Het potentieel van de twee bedrijven samen is enorm doordat de marktfocus van FlowFabric wordt gecombineerd met de technologische expertise en internationale mogelijkheden van Mansystems. FlowFabric is een club met ambitieuze experts en met deze fusie komt onze groei in een versnelling. We voelen een sterke match met de bedrijfscultuur van Mansystems en hebben veel zin om als een team te gaan opereren.”

De deal volgt op de investering van €20 mln. in aandelen van Mansystems in augustus 2019 door Volpi Capital, een Europese middelgrote marktinvesteerder.

Crevan O’Grady van Volpi Capital voegt hieraan toe: “Deze fusie is een vroegtijdig succes in de buy-and-build-strategie van Volpi. De combinatie van FlowFabric en Mansystems biedt enorm veel potentie om de kansen in de low-code markt te benutten, zowel in binnen- als buitenland.”

De financiële voorwaarden van de deal zijn niet bekendgemaakt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Drone-software komt vliegensvlug van de grond

    IT Strategy & Governance

    Kort: Quantum-kunststukje van QuTech, Schiphol sluit megacontract met HeadFirst (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Hoge Raad blaast langlopend softwareconflict tussen Capgemini en Equihold nieuw leven in

    Software & Development

    Berkleef vs. Capgemini: slepende rechtszaak relevant voor it-sector

    soevereiniteit
    Overheid

    Google furieus na forse DMA-boetes EU

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Soevereine kritische cloud van Atos, nieuwe securitychip van Intel en Fortinet (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs