Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Dalosy kijkt naar de toekomst met nieuwe huisstijl

19 april 2022Innovatie & Transformatie

Na 46 jaar introduceert Dalosy met trots een nieuwe huisstijl. Een stijl die veel beter past bij haar oplossingen, diensten en ambities.

In 1976 was Dalosy in Nederland het eerste bedrijf dat de apparatuur voor het lezen van de barcodes op de markt bracht. Inmiddels heeft Dalosy zich gespecialiseerd in het leveren van totaaloplossingen voor Enterprise Mobility. Tijd om dus ook de 46 jaar oude logo aan te passen.

Dalosy biedt namelijk veel meer dan alleen barcode scanners of auto-ID apparatuur. Je kunt bij Dalosy ook terecht voor app development, het aanleggen en beheren van draadloze netwerken en diverse support, onderhoud, beheerdiensten zoals Mobile Device Management en Enterprise Mobility Management. De vernieuwde website laat dat nu ook zien. Het nieuwe logo en de huisstijl passen bij een veelzijdige organisatie in beweging en representeert tegelijkertijd de betrouwbare uitstraling van het merk en haar medewerkers.

“Ons logo is al 46 jaar vrijwel hetzelfde gebleven, terwijl er in de tussentijd ontzettend veel is veranderd binnen Dalosy. De nieuwe huisstijl is strakker, professioneler en moderner, wat goed aansluit bij ons bedrijf, onze oplossingen en ambities. Met deze nieuwe huisstijl zijn wij klaar voor de toekomst” aldus Arie van der Stel, managing director van Dalosy.

Omdat er bij Dalosy nog veel verpakkingsmaterialen worden gebruikt, is er bewust gekozen om het nieuwe logo geleidelijk door te voeren. Het is duurzamer om eerst de oude voorraden op te maken.

Over Dalosy

Met ruim 45 jaar in Enterprise Mobility, levert Dalosy gespecialiseerde kennis en totaaloplossingen voor meer efficiëntie, flexibiliteit en real-time inzicht. Supermarkten, ziekenhuizen, distributiecentra, fabrieken en nog veel meer organisatietypen heeft Dalosy begeleid bij het automatiseren, optimaliseren en beheren van bedrijfsprocessen. Van advies en oriëntatie tot uitvoering en beheer. Bekijk de website: www.dalosy.com

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs