Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

IT-bedrijf EASI neemt het Nederlandse van Helvoirt Automatisering over

22 september 2020Cloud & Infrastructuur

IT-bedrijf EASI neemt sectorgenoot van Helvoirt Automatisering B.V. over. Huidig CEO Rudi van Helvoirt blijft aan boord en zal als Technical Director de dagelijkse leiding mee vormgeven. Het doel van de overname is om de capaciteit en de flexibiliteit van EASI in Nederland te vergroten.

EASI richt zich in Nederland in eerste instantie op security, cloud en infrastructuurbeheer voor IBM Power en VMware (Intel)-omgevingen. “We zijn bijzonder tevreden dat Rudi ons team in Nederland komt versterken,” zegt Thomas Van Eeckhout, CEO van EASI. Van Helvoirt beschikt over specifieke kennis van IBM i, wat het voor ons een interessante partner maakt. Ze zijn een waardevolle aanvulling op ons dienstenportfolio.

Gedeelde expertise

EASI is als IBM Platinum Business Partner een logische keuze voor ons,” zegt Rudi. “Dankzij hun jarenlange band met IBM sluit hun expertise naadloos aan op de onze. Bovendien biedt dit een mooie kans op schaalvergroting. Daarnaast hebben we in EASI een betrouwbare partner gevonden die onze visie deelt. Ze stellen net als wij kwaliteit en persoonlijke, betrouwbare services voorop.”

Continuïteitsgarantie

Concreet brengt de overname voor de klanten van van Helvoirt geen merkbare veranderingen met zich mee. “De continuïteit blijft gegarandeerd,” zegt Thomas Van Eeckhout. “Voor de klanten blijven de aanspreekpunten behouden. Fysiek verhuizen we wel het bestaande kantoor van van Helvoirt naar het huidige kantoor van EASI in ‘s-Hertogenbosch.

Prijzen

EASI is in Nederland nu één jaar actief, maar het is de laatste jaren aan een flinke opmars bezig. Vorig jaar sloot het bedrijf ook nog een strategisch partnership met Destiny.  In België wint het bedrijf al zes jaar op rij de titel van Beste Werkgever. Dit jaar behaalde EASI ook een derde plaats in de Europese wedstrijd. Daarnaast ontving het ook al drie jaar op rij een award als Best Managed Company.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs