Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Remoticom introduceert een UWB social sensor

21 mei 2020Cloud & Infrastructuur

De Sodisense Personal werkt op de innovatieve UWB techniek en meet met een nauwkeurigheid van 10 cm afstanden tot elkaar waarbij de sensor op een instelbare afstand een melding, middels trilling, zal geven. De Sodisense Personal is leverbaar voor € 85,00 in de vorm van een polsmodule.

Remoticom brengt een social distance sensor op de markt, onder de productnaam Sodisense Personal, die de intelligente lockdown een extra mogelijkheid gaat bieden. Middels de Sodisense Personal kunnen we naar de 1,5 meter maatschappij toe die we voor een bepaalde periode aan moeten gaan nemen. Dit om elkaars gezondheid zo eenvoudig mogelijk te kunnen beschermen.    

De Sodisense Personal  werkt op basis van de innovatieve UWB (Ultra Wide Band) techniek en meet met een nauwkeurigheid van 10 cm afstanden tot elkaar waarbij de sensor op een instelbare afstand een melding, middels trilling, zal geven. De Sodisense Personal is leverbaar in de vorm van een polsmodule, een keycord en een module voor op de veiligheidshelm.   

De Sodisense Personal is onder andere in de volgende omgevingen te gebruiken: bouwlocaties, infrawerken, markten, kantooromgeving, magazijn, overslag depots, productiefaciliteiten, winkels, bouwmarkten, scholen en kinderopvang, ziekenhuizen en verpleeghuizen, bioscopen, casino’s, musea, restaurants, andere eetgelegenheden, cafés,  terrassen, sportscholen en sportkantines.    

De Sodisense Personal is één van de innovatieve oplossingen die Remoticom nu in de markt gaat introduceren om onze bijdrage te leveren aan een intelligente, gezonde, samenleving. 

Remoticom is een Internet of Things (IoT) ontwikkelaar en werd in 2015 in Nederland gevestigd en focust zich sindsdien op intelligente sensortechnologie. Remoticom streeft ernaar de leef- en werkomgeving veiliger, efficiënter, intelligenter en duurzamer te maken. Onze slogan is niet voor niets “Made smart for you”    

Meer informatie via info@remoticom.com

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    Microsoft: Cloud Act geldt ook voor Europese cloudproviders

    Cloud & Infrastructuur

    Extra geld voor Nederlandse ruimtevaart

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    cybercrime gepakt caught
    Zorg

    Kort: Digitale vaardigheden patiënten overschat, meldings-platform cybercrime (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs