Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

HP vernieuwt premium pc line-up

07 oktober 2015 - 14:03ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
externe partij
externe partij

HP kondigt nieuwe premium pc’s aan. Het nieuwe portfolio bestaat uit innovatieve vormfactoren in een industrieel design met heldere hoge-resolutie schermen en audio van Bang & Olufsen. Alle nieuwe devices zijn uitgerust met krachtige processoren en Windows 10 voor een optimale pc-ervaring.

HP heeft nieuwe pc geamnnonceerd in de Spectre- en Envy-productlijnen. De nieuwe HP Spectre x360 limited edition – gebaseerd op de HP Spectre x360 – biedt een ultradun design en batterijduur tot wel twaalf uur. De 13,3 inch (33,8 centimeter) Ash Silver met koper geaccentueerde HP Spectre x360 limited edition markeert tevens de negentigste verjaardag van Bang & Olufsen.

De slanke HP Spectre x2 combineert een dun en licht tablet met de productiviteit van een notebook dankzij een metalen toetsenbord. Dit is volgens HP de eerste detachable die audio van Bang & Olufsen bevat metl dual speakers op het tablet én het toetsenbord. Met toetsenbord weegt het device 1,22 kilogram en is het 13,15 millimeter dun. Dit maakt de HP Spectre x2 de dunste 2-in-1 pc die HP tot nu toe heeft geproduceerd. De HP Spectre x2 wordt standaard geleverd met een Active Pen voor schrijven, tekenen en eenvoudige navigatie.

De Envy-productlijn is uitgebreid met een nieuw notebook, een curved-All-in-One en twee ‘grootbeeld’All-in-One’s. Het HP Envy notebook is het dunste notebook tot op heden, aldus de leverancier. Dit device biedt klanten veel kracht dankzij de zesde generatie Intel Core processors in een 13,3 inch (33,8 centimeter) notebook die slechts 1295 millimeter dik is en 1.27 kg weegt.

De HP Envy Curved All-in-One is uitgerust met een 34 inch (86 centimeter) diagonaal Technicolor Certified scherm voor een nieuwe kijkervaring. Deze all-in-one biedt daarnaast Intel RealSense™ technologie voor Windows Hello en gevorderde tastmogelijkheden.

De 23,8 en 27 inch HP Envy All-in-Ones combineren stijl, kracht en qhd-beeldschermen waarmee gebruikers creativiteit, productiviteit en entertainment kunnen combineren.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs