Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

BeheerVisie neemt bedrijfsactiviteiten BuitenBeter over

14 april 2022Overheid

Met ingang van 15 april 2022 heeft BeheerVisie de BuitenBeter App van Yucat B.V. overgenomen. Met deze overname zijn alle activiteiten, klantcontacten en het intellectueel eigendom van BuitenBeter in beheer van BeheerVisie.

BeheerVisie is een gespecialiseerde softwareleverancier op het gebied van meldingenmanagementsystemen. Sinds de oprichting in 1995 te Rotterdam helpt BeheerVisie Nederlandse gemeenten en overheidsinstellingen om meldingen en klachten in de openbare ruimte adequaat af te handelen om Nederland steeds een beetje mooier, schoner en veiliger te kunnen maken en de burgertevredenheid te verhogen.

 

BuitenBeter maakt het sinds 2010 voor burgers mogelijk om Meldingen Openbare Ruimte (MOR) te doen, bij alle gemeenten in Nederland. De BuitenBeter App is daarmee een geweldige aanvulling op de al bestaande meldingssystemen van BeheerVisie, Melddesk en Reppido. Voor gebruikers van de BuitenBeter app biedt BeheerVisie continuïteit en ook een mogelijkheid voor gemeenten om het proces na de burgermelding digitaal af te handelen.

 

De afgelopen maanden hebben Yucat B.V. en BeheerVisie intensief samengewerkt om de overdracht te kunnen realiseren. Dankzij de inzet en het vertrouwen heeft het traject geleid tot een soepele overdracht. Namens het gehele team van BeheerVisie willen wij de medewerkers van Yucat B.V. bedanken voor hun positieve bijdrage. 

 

Bent u op zoek naar meer informatie over deze overname, dan kunt u contact opnemen met Bas Blaauw, Product Owner BeheerVisie via: bas.blaauw@beheervisie.nl

 

www.beheervisie.nl 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Injectie van 111 miljoen in PhotonDelta definitief

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs