Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Proxy functionaliteit toegevoegd aan HelloID

Proxy functionaliteit toegevoegd aan HelloID

7 februari 2017Cloud & Infrastructure

Tools4ever, de marktleider op het gebied van Identity Governance & Administration (IGA), voegt een extra toegangsbeveiliging toe aan het Cloud Single Sign-On (SSO) portaal HelloID. Door de toevoeging van proxy-functionaliteit is het mogelijk om directe toegang tot webapplicaties en resources te weren.

Het inloggen gaat op deze manier altijd via het SSO-portaal HelloID, waardoor er strikte toegangseisen kunnen worden gesteld. Ook is het op deze manier mogelijk om alle gebruikersactiviteiten te monitoren en vast te leggen voor compliancy-doelstellingen.

De proxy-functionaliteit wordt per applicatie aangevraagd via het management dashboard in HelloID. Eenmaal ingeschakeld wordt ieder directe inlogpoging op de webapplicatie buiten SSO-portaal HelloID geweigerd. Door eindgebruikers alleen via HelloID toegang te geven tot de applicaties en resources van de organisatie is het mogelijk om de toegang extra goed te beveiligen. Naast vooraf ingestelde access policies (tijd van de dag, IP-adres, toegestane geografische locaties, etc.) is er ook validatie tegen de Active Directory van de organisatie en Multi Factor Authenticatie via One Time Password (OTP) via RADIUS of andere vormen van OTP. Als de gebruiker eenmaal toegang heeft worden zijn acties vastgelegd en gemonitord voor extra veiligheid en strikte regels voor compliance.

HelloID zorgt voor een uiterst veilige toegang tot de bedrijfsapplicaties en data op basis van strikte access policies. Om te voorkomen dat er toegang wordt verkregen buiten HelloID om hebben we nu de proxy-functionaliteit ontwikkeld. Door de toevoeging van Proxy-functionaliteit aan HelloID krijgen eindgebruikers alleen toegang via een portaal tot het bedrijfsnetwerk.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    Digitale werkplek

    Grote inhuurcontracten domineren sourcingmarkt tweede kwartaal

    Security & Risk

    Oorlog begint niet met een schot, maar met een storing

    Cloud & Infrastructure

    QuiX Quantum-mijlpaal bij fotonische quantum computing

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    Security & Risk

    Kort: Camping-datalek treft kampeerders, datacenter Microsoft goed voor 1 procent NL-stroomverbruik (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs