Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Voormalig Deloitte ISE naar Betty Blocks

26 januari 20183 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Alkmaar – Betty Blocks, het toonaangevende no-code applicatie-ontwikkelplatform heeft Jeroen Bulters aangetrokken als de nieuwe Chief Information Security Officer. Security heeft de hoogste prioriteit en naarmate de organisatie en het platform groeien, groeit ook het vereiste niveau van veiligheid binnen de complexe infrastructuur.
Bulters zal toezicht houden op alle security activiteiten rondom en van het platform, variërend van ontwikkeling tot de handhaving van de ISO-certificering.

“Betty Blocks is een innovatieve organisatie, maar innovatie mag nooit gehinderd worden door stricte eisen voor veiligheid,” zegt Bulters. “Ik ben erg blij met de huidige staat van het platform en de aandacht die data security krijgt.”

Betty Blocks behaalde vorig jaar als eerste no-code platform de ISO-27001 certificering. ISO is een certificering dat de hoogste standaard voor Informatie Security Management Systemen (ISMS) waarborgt. De certificering bevestigt en verstevigt de positie van Betty Blocks in de no-code markt.

“We zijn al voorlopers in onze branche als het aankomt op data-security,” zegt Chris Obdam, CEO van Betty Blocks. Maar wat wij willen aanbieden, is veiligheid door design zo dat niet alleen het platform veilig blijft maar de applicaties die onze klanten bouwen met het platform ook. Met onze nieuwe CISO blijven wij onze beveiliging naar een hoger niveau brengen.”

De hpaPaaS-aanbieder baseert zijn informatie security op de 3 CIA-pilaren. Vertrouwen (Confidentiality), Integriteit en beschikbaarheid (Availability). Het behalen van het ISO-certificaat was de eerste stap, nu is het tijd voor de tweede. Met nieuw management legt Betty Blocks nog meer de focus op het onderhouden en verbeteren van het ISMS.

Bulters brengt met 18 jaar ervaring in software-ontwikkeling en security management, een ruime geschiedenis aan expertise met zich mee. Als voormalig Cyber Risk Services Manager voor Deloitte, ondersteunde hij verschillende multinationale klanten. Bulters liet juist in een begeleidingstraject zien welke kansen cyber security allemaal biedt.

Bij Betty Blocks zorgt Bulters voor afstemming met de security policy, onderzoekt hij waar groeikansen liggen, zorgt hij voor de veiligheid van de informatie-architectuur en onderhoudt hij de beschikbaarheid van het platform.

De beschikbaarheid van het platform is onderhevig aan hoge beveiligingsmaatregelen. Het is het doel van Betty Blocks om hun gebruikers een goede ervaring te bieden en het voorkomen van zaken zoals server overload waardoor het platform ontvankelijker is voor risico’s en aanvallen van buitenaf.

“Veiligheid is niet alleen een doel, maar een middel om een doel te bereiken”, zegt Bulters.
“We gebruiken beveiliging als een motivatie om het hele platform naar een meer volwassen en professionele staat te brengen. Voorheen werden architecturale veranderingen vooral aangedreven door functievereisten. Volgend jaar hoop ik dit te kunnen veranderen en zal veiligheid ook een aanjager zijn voor verandering en innovatie.”

In de toekomst zal Bulters niet alleen de security van het bedrijf onder zijn hoede hebben, maar dit ook voor partners en klanten doen. Hij neemt dan beveiligingsmaatregelen door en coördineert verschillende veiligheidstesten. Voor klanten van Betty Blocks is Bulters beschikbaar als adviseur over de nieuwste beveiligingstrends en hoe applicaties het beste te beveiligen zijn.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    LawBeam: 100 uur transcriptanalyse teruggebracht naar 10 minuten (Andri AI B.V. en LawBeam)
    Pijl naar rechts icoon

    The AI Factory

    The AI Factory
    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    Andri AI B.V.
    Pijl naar rechts icoon

    6Gorillas

    Herindicaties voorspellen en automatiseren (6Gorillas en Zonnehuisgroep Amstelland)
    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Na kritisch AcIC­T‑ad­vies zet DUO eindelijk vaart achter migratie naar ODC-Noord

    Data & AI

    Kabinet steekt geen geld in Rotterdamse ai-gigafabriek

    Cloud & Infrastructuur

    LCL opent grootste datacenter, met kunstwerk op dak

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: LVNL bouwt nieuwe radartoren op Schiphol, AMS-IX in zee met Uniserver (en meer)

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    Financiële dienstverlening

    Kort: Nieuw betaalmerk Pay by Bank, Utrechts Eneve naar Iberië (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs