Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

PrivacyPerfect behaalt ISO 27001-certificering voor databeveiliging

17 juli 2020Security & Awareness

PrivacyPerfect, leverancier van privacy compliance-oplossingen, heeft de ISO 27001-certificering voor informatiebeveiliging behaald. Hiermee toont PrivacyPerfect aan dat het beschikt over een solide managementsysteem voor databeveiliging en dat ook de software-oplossingen voldoen aan de strengste normen voor databeveiliging en de privacywetgeving.

PrivacyPerfect wil een bijdrage leveren aan een digitale wereld waarin mensen erop kunnen vertrouwen dat bedrijven en overheden hun persoonsgegevens op een veilige manier verwerken. Daarom helpt het organisaties met software-modules en advies om onder meer de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) na te leven. Met het behalen van de ISO 27001-certificering bewijst PrivacyPerfect dat databeveiliging een integraal onderdeel is van zijn bedrijfsvoering, producten en dienstverlening.

“Als leverancier van privacy compliance-oplossingen is een gedegen bescherming van persoonsgegevens de basis van de belofte die wij doen aan onze klanten. We zijn dan ook trots dat we deze certificering hebben behaald en hiermee kunnen aantonen dat we als organisatie volledig compliant zijn met de AVG”, zegt Nicoline Matser, CEO van PrivacyPerfect.

Onder de AVG hebben organisaties meer verantwoordelijkheid gekregen om aan te tonen dat zij de juiste organisatorische en technische maatregelen hebben genomen om aan de privacywetgeving te voldoen. Om deze zogenaamde verantwoordingsplicht goed in te vullen, is een organisatiebrede strategie voor gegevensbescherming onmisbaar. De oplossingen die PrivacyPerfect hiervoor biedt worden inmiddels door meer dan 2000 gebruikers wereldwijd ingezet. 

Kans om reputatie te versterken

“Logischerwijs heeft de AVG de focus op privacy en informatiebeveiliging vergroot”, zegt Matser. “We merken dat niet alleen het risico op een boete ervoor zorgt dat organisaties hier serieus mee bezig zijn. Misschien nog wel belangrijker is de reputatieschade die zij oplopen als duidelijk wordt dat zij niet voldoen aan de wetgeving of zich niet houden aan de verantwoordingsplicht. Het onzorgvuldig omgaan met privacy en persoonsgegevens kan een reputatie maken of breken. Organisaties die kunnen aantonen dat zij persoonsgegevens beschermen conform de privacywetgeving, hebben daarmee een kans hun reputatie te versterken en zich ook op dat punt te onderscheiden van hun concurrent.” 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Meer lezen

    Kapot storing out of order buiten werking
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Ingram Micro zucht onder cyberterreur, Europese bedrijven willen AI Act in de ijskast (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Belang digitale soevereiniteit in Europese cybersecurity neemt toe

    NIS2
    ActueelGovernance & Privacy

    NIS2 wordt bureaucratisch monster, vrezen Duitsers

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs