Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Hashicorp voegt Login MFA-support toe aan Vault Open Source

11 april 2022Security & Awareness

HashiCorp heeft de algemene beschikbaarheid van HashiCorp Vault 1.10 aangekondigd. HashiCorp Vault is software voor het opslaan, beheren en beveiligen van tokens, wachtwoorden, certificaten en sleutels voor encryptie om secrets of andere gevoelige data te beschermen. De nieuwe release ondersteunt multifactor authenticatie (MFA) voor Vault OSS en Vault via het HashiCorp Cloud Platform (HCP Vault).

Login MFA-support was voorheen alleen beschikbaar in Vault Enterprise, maar de nieuwe release breidt de best practices voor zero-trust security uit naar alle Vault-gebruikers. De nieuwe integratie van multifactor authenticatie voor inloggen biedt een extra authenticatiestap met eenTime-Based One-Time wachtwoord (TOTP), Okta, Duo of PingIdentity.

Nu het aantal hacking- en ransomware-attacks elk jaar toeneemt en hackers steeds vindingrijker worden, hebben bedrijven en developers moderne, geautomatiseerde security-oplossingen nodig die sterk gericht zijn op het beschermen van identiteiten om kritieke infrastructuur te beschermen. Volgens Verizon wordt 89% van de breaches op webapps veroorzaakt door misbruik van inloggegevens, terwijl bij 61% gestolen inloggegevens betrokken zijn.

Een belangrijk onderdeel van het cloud operating model is zero-trust security, waarbij het beveiligen van de infrastructuur gebaseerd is op identiteit in plaats van het beveiligen van de rand van het netwerk. De toevoeging van MFA aan Vault Open-Source – en de uitbreiding ervan naar HCP Vault – maakt identiteitsgebaseerde beveiliging voor mensen en machines consistent en toegankelijk op alle niveaus van de infrastructuur.

Meer info over Vault 1.10 is hier te lezen: https://www.hashicorp.com/blog/login-mfa-support-added-to-vault-open-source-and-hcp-vault

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    HvA test quantumsensoren voor toezicht op Noordzee

    Data & AI

    De ai-versnelling: het draait om bedrijfswaarde, niet om de hype

    Zorg

    Kort: Eerste hersenoperatie met hologram, Tandem Health koopt Juvoly (en meer)

    satellietcommunicatie ai
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: BitLocker beschermt niet altijd, ban op Amerikaanse tech kan EU schaden en meer… 

    Artist's impresson malware [Afbeelding GrandeDuc/Shutterstock]
    Security & Awareness

    Cybermisdaad blijft grootste bedreiging voor Nederlandse bedrijven 

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Oproep tot investeringen in fotonica, ai-project voor betere anticipatie op pandemieën (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs