Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Bolletje gaat veilig communiceren met Zivver

10 november 2022Security & Awareness

Bolletje heeft gekozen voor Zivvers veilige communicatieplatform. Hierdoor kunnen alle 200 werknemers met een mailaccount op een veilige en gebruiksvriendelijke wijze privacygevoelige informatie delen. Het bedrijf gaat Zivver inzetten bij het mailen van privacygevoelige gegevens van werknemers, maar ook bij het versturen van bedrijfsgevoelige informatie.

Bolletje maakt gebruik van Outlook en wil bepaalde informatie op een veilige wijze kunnen versturen. Henriëtte Beld-Bal, HR Officer bij Bolletje: “Zivver maakt veilig mailen heel makkelijk. Zodra er in de mail bepaalde woorden staan, zoals een Burgerservicenummer of geboortedatum, attendeert Zivver de werknemer erop dat er een mail met persoonsgegevens verstuurd gaat worden. Veilig mailen kan vervolgens met één druk op de knop. Als er per ongeluk een bestand naar de verkeerde ontvanger gaat, kan de mail eenvoudig teruggetrokken worden. Alle mails via Zivver maken gebruik van encryptie, vreemde ogen kunnen dus niet meelezen.”

Het bedrijf Bolletje bakt dagelijks talloze beschuitjes, koekjes, kruidnootjes en crackers. De daarvoor benodigde machines vergen onderhoud en zo nu en dan ook aanpassingen. Beld-Bal: “Ons bedrijf kijkt goed naar wat de markt wil. Gezonde ontbijtproducten bijvoorbeeld of groentecrackers. Deze nieuwe producten vereisen soms aanpassingen van bestaande machinale omgevingen. Daarvoor worden technische tekeningen uitgewisseld, die bestanden zijn flink zwaar. Met Zivver kun je elk type bestand tot 5TB vanuit Outlook versturen, dus ook grote video’s. Heel handig en heel veilig. Ook de in-en verkoopafdeling zal gebruik gaan maken van Zivver. We willen natuurlijk niet dat de ingrediënten of het recept van onze kruidnootjes op straat belanden.”

Wouter Klinkhamer, CEO van Zivver: “We zijn erg enthousiast dat Bolletje heeft gekozen voor ons veilige mailplatform. Productiebedrijven die oog hebben voor het veilig houden van de privacygevoelige informatie van hun werknemers én hun bedrijfsplannen, hebben een duidelijke visie op securityontwikkelingen en wet- en regelgeving. Dat is in deze tijden erg belangrijk voor het succes van het bedrijf. Bij Bolletje kan iedereen met een mailaccount gebruik maken van Zivver, en deze totaalbenadering zorgt ervoor dat alle afdelingen altijd en overal veilig informatie kunnen doorsturen en op dit vlak voldoen aan de AVG.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Atos bundelt krachten met Elastic voor ai-uitrol, 2 miljoen voor Delfts Fiducial (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Security & Awareness

    ChipSoft: gestolen data zijn vernietigd

    Zorg

    Dit zijn de 6 meest besproken thema’s tijdens Zorg & ICT

    Security & Awareness

    Hackers zetten ChipSoft flink onder druk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs