Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Exclusieve samenwerking SentinelOne en Wiz

8 maart 2023Cloud & Infrastructure

SentinelOne, ontwikkelaar van autonome endpoint-security, kondigt een exclusief en strategisch partnership aan met cloudbeveiliger Wiz.

Het strategische partnership combineert de expertise van Wiz’s Cloud Native Application Protection Platform (CNAPP) en SentinelOne’s Cloud Workload Protection Platform (CWPP), waardoor organisaties van elke omvang en klanten een best-of-breed cloudbeveiligingsoplossing krijgen met uitstekende mogelijkheden voor het detecteren, voorkomen, onderzoeken en reageren op cloudbeveiligingsdreigingen.

Dit partnership brengt twee van de meest vertrouwde, innovatieve en vooruitstrevende bedrijven in de cyberbeveiligingsindustrie samen. Het gezamenlijke aanbod biedt klanten verbeterde zichtbaarheid en bescherming van hun cloudworkloads, gestroomlijnde procurement en vereenvoudigde implementatie, waardoor ze hun cloudinfrastructuur en workloads beter kunnen beveiligen zonder de snelheid of flexibiliteit te belemmeren van hun applicatieontwikkelteams.

“We zijn verheugd om onze samenwerking met Wiz aan te kondigen”, zegt Tomer Weingarten, CEO van SentinelOne. “Het combineren van de beste CWPP die momenteel op de markt is met de beste CNAPP die beschikbaar is, zorgt voor de best-of-breed cloudbeveiligingsoplossing die bedrijven in staat te stelt de digitale transformatie van hun organisatie beter te beveiligen.”

“De samenwerking met SentinelOne stelt bedrijven in staat sneller en veiliger in de cloud te bouwen en te innoveren. Door de twee toonaangevende beveiligingsplatforms te combineren, krijgen klanten inzicht en bruikbare context om hun meest complexe beveiligingsuitdagingen op te lossen, van preventie tot reactie, met ongekende eenvoud, snelheid en nauwkeurigheid”, aldus Assaf Rappaport, CEO van Wiz.

Door de samenwerking tussen SentinelOne en Wiz kunnen klanten volledig inzicht krijgen in hun infrastructuur die in de cloud wordt gehost, snel aanvalspaden naar kritieke bronnen identificeren en herstellen, en dreigingen voorkomen met uitgebreide runtime-bescherming van hun cloudworkloads. Door context tussen oplossingen te delen, kunnen beveiligingsteams eenvoudig het volledige plaatje zien en problemen veel sneller opsporen en oplossen dan concurrerende stand-alone oplossingen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    Security & Risk

    Kort: Camping-datalek treft kampeerders, datacenter Microsoft goed voor 1 procent NL-stroomverbruik (en meer)

    Cloud & Infrastructure

    Solvinity haalt bakzeil bij Rotterdamse rechter

    Cloud & Infrastructure

    IBM-topman trekt boetekleed aan: niet snel genoeg aangepast

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    Digital Workplace

    Apple sleept OpenAI voor de rechter

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs