Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Andreas Fotopoulos Senior Specialist bij Netdata

2 november 2018Cloud & Infrastructuur

Netdata, leverancier van innovatieve ICT-oplossingen, heeft Andreas Fotopoulos (51) aangesteld als Senior IT Infra Specialist. In zijn nieuwe functie is Fotopoulos verantwoordelijk voor het perfect draaiend houden van de IT-infrastructuur, zodat de klanten van Netdata zorgeloos kunnen werken. Netdata blinkt uit op het gebied van klanttevredenheid en biedt gedegen, betrouwbare en efficiënte ICT-oplossingen voor de zakelijke markt.

Andreas Fotopoulos is afkomstig van Triple P, waar hij jarenlang de functie van System Engineer vervulde. Daarvoor was hij onder meer in dienst bij KPN en Capgemini BAS.

“Als Senior IT Infra Specialist ga ik voor de klanten van Netdata zorgen dat de kernprocessen van hun bedrijfsvoering voor hen efficiënter uit te voeren zijn door hun ICT-omgeving en ‑faciliteiten te optimaliseren.”

Remo Del Mistro, algemeen directeur Netdata: “De uitbreiding van ons team is een direct gevolg van de groei die Netdata heeft gerealiseerd. De functie van IT-infra specialist is cruciaal voor onze bedrijfsvoering. Met Andreas hebben wij een zeer ervaren specialist in ons team aangetrokken, die met zijn brede kennis onze groei ondersteunt.”

Over Netdata

Netdata, onderdeel van de Solimas Groep, is dè managed service provider voor bedrijven en organisaties in Nederland. Vanuit een trusted advisor rol biedt Netdata de beste oplossingen voor de behoeften van klanten zoals FIFPro, Bouw Logistic Services en Bakeplus, compleet met een totaal pakket aan ICT services en eigen Cloud oplossingen. Netdata voert de regie over de gehele IT keten, ook over IT leveranciers die klanten zelf hebben gekozen. Hiermee garandeert Netdata dan ook dat eindgebruikers onbezorgd kunnen werken en bij vragen snel en persoonlijk geholpen worden. Kijk voor meer informatie op www.netdata.nl

Contactpersoon voor de pers:

Solimas Groep

Cathy van de Garde

c.vandegarde@solimas.nl of cathy@solimas.nl

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs