Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Certificaat

BrainCap BV ISO gecertificeerd

14 februari 2017Governance & Privacy

Op 27 januari 2017 is door certificatie-instelling QualityMasters bekend gemaakt dat BrainCap BV de ISO 9001 2015 normering behaald heeft. Hiermee voldoet BrainCap, detacheringsorganisatie voor ICT-professionals in Beverwijk, aan het internationale criterium voor kwaliteitsmanagementsystemen.

Op 27 januari 2017 is door certificatie-instelling QualityMasters bekend gemaakt dat BrainCap BV de ISO 9001 2015 normering behaald heeft. Hiermee voldoet BrainCap, detacheringsorganisatie voor ICT-professionals in Beverwijk, aan het internationale criterium voor kwaliteitsmanagementsystemen.
NEN-EN-ISO 9001:2015 richt zich op het verbeteren van de klantgerichtheid en -tevredenheid. Deze maatstaf wordt zowel intern als extern gebruikt om te beoordelen of een organisatie voldoet aan de eisen, wensen en verwachtingen van klanten, de wet- en regelgeving en de bedrijfseigen eisen.

‘Voor BrainCap was het behalen van ISO 9001 niet het doel, maar onderdeel van ons kwaliteitsmanagementsysteem’ licht directeur Marco van der Breggen toe. ‘Dat we nu ook officieel ISO gecertificeerd zijn, geeft aan dat we kritisch naar onszelf durven te kijken en daar gevolgen aan verbinden. Het heeft ons gedwongen onze eigen organisatie onder de loep te nemen, een proces dat in de hectiek van de dag over het hoofd kan worden gezien. Dit kan ook zonder het verkrijgen van de ISO-norm, maar door de ISO-certificering moet een organisatie niet alleen nu maar ook in de toekomst processen goed inrichten’.

Het behalen van de ISO-normering is geen verplichting. ‘Juist daarom biedt werken met een bedrijf dat ISO als standaard heeft, in ieder geval de garantie voor een procesmatige aanpak en waarborg voor de continue verbetering van de kwalitatieve dienstverlening. De volgende logische stap voor ons is de ISO 27001 certificering voor informatiebeveiliging’ aldus Van der Breggen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Defensie zoekt alternatief voor Palantir-software

    Security & Awareness

    Spoelstra Spreekt: Geen gezicht

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Carrière

    Bestuurders buitenspel, 6 keer strijd in de bedrijfstop

    Governance & Privacy

    Ai-systemen overtreden massaal EU AI Act en AVG

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs