Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

BrainCreators en Zoom Media gaan samenwerken

7 maart 2019Data & AI

BrainCreators en Zoom Media zijn een samenwerking aangegaan om AI-modellen aan te bieden waarbij spraakherkenningstechnologie de basis vormt.

Door de expertise van BrainCreators op het gebied van Artificial Intelligence te combineren met de spraakherkenningstechnologie van Zoom Media, kunnen organisaties voortaan spraak omzetten naar gestructureerde data om AI modellen te trainen. Hierdoor zijn organisaties in staat om hun klanten en eindgebruikers nieuwe digitale ervaringen te bieden.

Dankzij de samenwerking zullen alle taalmodellen van Zoom Media beschikbaar zijn voor de projecten van BrainCreators. De volgende talen zullen worden toegevoegd aan het BrainCreators AI-model repository: Nederlands, Deens, Engels (VS), Vlaams, Filipijns, Fins, Noors en Zweeds.

De komende maanden zullen BrainCreators en Zoom Media samenwerken om bestaande modellen te verbeteren en nieuwe kansen te verkennen. Op deze manier kunnen er end-to-end oplossingen voor natuurlijke taalverwerking worden aangeboden aan de internationale markt.

“Als oprichter en CEO van Zoom Media ben ik er trots op dat ons specialisme door BrainCreators wordt erkend als een waardevolle aanvulling op hun aanbod,” zegt Abderrahim Aït Ben Moh, oprichter en CEO van Zoom Media. “Bovendien hebben we al eerder samengewerkt met BrainCreators voor het Smart Radio project van BNR. Met dit project hebben we afgelopen maand de Marconi Online Award in de wacht gesleept. Het is dan ook een logische stap voor ons om de relatie met BrainCreators te versterken.”

“Wij kijken er naar uit om de spraakherkenningstechnologie van Zoom Media toe te voegen aan ons BrainMatter platform. We hebben in de loop der jaren veel verschillende spraak- en tekst oplossingen getest en die van Zoom Media is de beste waar we toe nu toe mee hebben gewerkt. Bovendien is de oplossing veel nauwkeuriger vergeleken met andere modellen en gemakkelijk aanpasbaar voor verschillende sectoren,” aldus Jasper Wognum, mede-oprichter en CEO van BrainCreators.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai neemt ons leven niet over (maar verandert het wel ingrijpend)

    Carrière

    Bird verplaatst meeste werk van Nederland naar VS

    Security & Awareness

    Kort: Moederbedrijf Canvas sluit deal met hackers, weerbaarheid vitale sectoren in Nederland zwak (en meer)

    Data & AI

    Surveillance onder de huid

    Zorg

    Biomimicry + ai = elektronische hondenneus

    Data & AI

    Afzwakking en uitstel delen EU AI Act

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs