Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Dockbite wordt onderdeel van de MyBit Group

2 december 2022IT Strategy & Governance

Dé Rotterdamse digitale innovatie- en maatwerksoftware ontwikkelaar Dockbite gaat verder onder de vleugels van de MyBit Group. Dockbite wordt onderdeel van een snel groeiende groep met meerdere gespecialiseerde maatwerksoftware hubs, die door middel van een buy-and-build strategie een sterke groep bouwt en hiermee de Nederlandse software-ontwikkelingssector verstevigt.

De aansluiting van Dockbite bij de MyBit Group geeft beide partijen een versterking op digitale strategie, consultancy, innovatie en ontwikkeling van maatwerksoftware en het aantrekken en opleiden van nieuw talent om complexe projecten uit te voeren voor haar klanten.

De oprichters van Dockbite, Jasper de Leuw en Jasper Weeteling, zullen actief betrokken blijven bij de verdere doorgroei van Dockbite. Jasper Weeteling zal als Managing Director verantwoordelijk blijven voor Dockbite. Daarnaast zal Jasper Weeteling binnen de MyBit Group betrokken zijn bij de commerciële strategie en de integrale propositie van de groep.

Jasper Weeteling: “met de kracht van de Mybit Group en de betrokkenheid van Vortex Capital Partners, zie ik kansen om de toenemende vraag naar complexe maatwerksoftwareoplossingen nog beter te kunnen bedienen aan de opdrachtgevers van Dockbite. Daarnaast krijg ik veel energie van de gezamenlijke ambitie die ik met Marcel Flipse (CEO van de MyBit Group) deel en kijk uit om verder te bouwen aan een goede software partner op grotere schaal. Dockbite, speler voor exploratie, AI en maatwerksoftware, zal als strategische Mybit Group hub in Rotterdam verder worden uitgebouwd, iets wat past in mijn strategie voor Dockbite.”

Marcel: “Met de aansluiting van Dockbite vestigt de MyBit Group zich in Rotterdam. Wij zien Dockbite als een innovatief bedrijf, dat als hub in de omgeving Rotterdam onder de vleugels van de MyBit Group verder kan groeien. Ook verwelkomen we de innovatieve kracht van Dockbite in de gelederen van de MyBit Group en zien met enthousiasme uit naar de samenwerking met Dockbite.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    De agent doet precies wat hij mag

    IT Strategy & Governance

    KPN ziet omzet stijgen, zakelijke markt keert terug naar groei

    Security & Risk

    Politie over hack Ahold Delhaize: er is geen reden om aangifte uit te stellen

    Cloud & Infrastructure

    Nederlandse leger vervangt over twee jaar Palantir

    Security & Risk

    Noord-Koreaanse it’ers doen zich voor als Europese thuiswerkers

    Architecture

    Schneider Electric deelt ontwerp prefab ai-fabriek

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs