Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Extenda Retail introduceert ExtendaGO voor iPhone

9 maart 20223 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Nu in de nasleep van de pandemie de vraag naar flexibele aankoopmogelijkheden toeneemt, introduceert ExtendaGO (onderdeel van Extenda Retail Group) – leverancier van retailsoftware – zijn innovatieve point-of-sale (POS)-software voor iPhone. Dit geeft merken de mogelijkheid de customer experience te verbeteren via dit populaire smart device.

De software omvat een flexibele, in-store POS-oplossing, toegankelijk op Apple-computers en iPads, en vanaf nu ook op iPhones. Het biedt een end-to-end-oplossing voor retail- en horecabedrijven om de klantbetrokkenheid zowel in de winkel als online te verbeteren. Het winkelpersoneel, alsook de mensen op het hoofdkantoor die de bedrijfsstrategie beter willen afstemmen op de alsmaar veranderende customer journey, worden hiermee voorzien van een meer gestroomlijnd bestelproces op afstand en verbeterde analyses.

Wat dit betekent voor klanten

De flexibele oplossing stelt klanten in staat om onderweg aankopen te doen en deze op te halen of te laten bezorgen. Door het gebruik van ExtendaGO heeft het personeel – naast realtime verkoopgegevens – volledig inzicht in de voorraad om de warehouse-oplossingen in het magazijn te optimaliseren en te garanderen dat de orders voor elke klant worden doorgevoerd.

Aangezien de customer experience de belangrijkste onderscheidende factor wordt voor retailers die willen floreren in het ‘nieuwe normaal’, zal het unified commerce-platform het bestelproces voor horecabedrijven verbeteren. De beschikbaarheid van winkel- en horecapersoneel neemt hiermee toe, zodat klanten de best mogelijke service krijgen.

Gegevens en analyse

Alle gegevens die in het platform worden ingevoerd, worden automatisch en in real-time doorgestuurd naar de retail-cloudsoftware van de onderneming. Hierdoor worden gedetailleerde analyses mogelijk gemaakt, met intelligente suggesties en updates over voorgestelde acties voor operationele teams.

Henning Lieng, Managing Director bij ExtendaGO: “Onze ExtendaGO-oplossing is altijd baanbrekend geweest. Het biedt een volledige end-to-end oplossing voor retail- en horecabedrijven die hun aanbod snel en naadloos digitaal willen transformeren, zonder in te boeten aan customer experience. Het was altijd al ons doel om deze oplossing voor iPhone te introduceren, vanwege het wijdverbreide gebruik en cyberveiligheid van het device. De mogelijkheden voor onze klanten zijn eindeloos nu ze onze software op ieder iOS-apparaat kunnen gebruiken. En nu Apple ook ‘tap on phone’-betalingen gaat toestaan, wordt onze iPhone POS één van de meest geavanceerde alles-in-één-oplossingen voor winkelpersoneel, waarmee verkoop en betalingen op één apparaat mogelijk zijn.”

“Nu de samenleving weer opengaat en mensen weer samen kunnen komen, zien we dat het aantal enthousiaste klanten van Soho Urban Eatery de laatste tijd enorm is toegenomen”, aldus Jenny Marie Andersen, eigenaar & oprichter van SOHO Urban Eatery. “Het is belangrijk dat we al onze klanten de aandacht kunnen geven die ze verwachten en verdienen, en tegelijkertijd bijhouden wie wat heeft besteld – voor wanneer en waar. Met de ExtendaGO POS op iPhone kan ons bedienend personeel gemakkelijk bestellingen opnemen en omdat alle bestellingen onmiddellijk op de keukenschermen verschijnen, weet zowel ons personeel als de klant precies wanneer de bestelling eraan komt. ExtendaGO POS verwijdert het gedoe – waardoor ik me kan concentreren op het creëren van een speciale food experience voor onze klanten.”

Digitale transformatie wordt dit jaar een topprioriteit voor bedrijven. ExtendaGO sluit hier, als totaaloplossing, naadloos op aan om veranderingen op gang te brengen die gemakkelijk, gebruiksvriendelijk en veilig zijn.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Datacenter NorthC heeft tijdelijke stroom­voor­zie­ning, SiSo verkocht aan EyeTi (en meer)

    Security & Awareness

    Odido-topman over hack: ‘Niets verkeerd gedaan, wel fouten gemaakt’

    Carrière

    ASML sluit hoofdlijnen-akkoord met bonden

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse Staat krijgt van Wingtech schadeclaim van 8 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nog geen stroom in NorthC-datacenter, campagne EZK over noodvoorzieningen (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Brand NorthC‑datacenter onder controle, nog wel overlast klanten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs