Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

Jasper Bolland nieuwe directeur van The.NextGen in Nederland

25 september 2024CarrièreElevation Group

Per 1 oktober start Jasper Bolland als directeur van The.NextGen, het toonaangevende detacheringslabel van Elevation Group. Met zijn jarenlange leiderschapservaring in IT-staffing brengt Bolland een frisse, inspirerende visie naar de organisatie.

Jasper Bolland begon zijn loopbaan als profvoetballer bij FC Utrecht, en maakte vervolgens de overstap naar recruitment. Hij vervulde managementfuncties bij Team Rockstars IT, WeKnowPeople, Profield en YoungCapital NEXT.

Marc Voskuilen: “Jasper is een leider die de ontwikkelingen in de markt goed begrijpt en moeiteloos de taal van de klant en IT’er spreekt. Ik ben ervan overtuigd dat hij de komende jaren een grote impact heeft op de verdere groei van The.NextGen.”

Jasper Bolland: “Ik kijk er enorm naar uit om te starten. Als directeur vind ik het belangrijk om met mijn poten in de klei te staan. Kennis overdragen en leading by example zijn vaste kernwaarden in mijn werk. Daarnaast zie ik toegevoegde waarde in het aanbrengen van verfijning en diepgang, zowel op menselijk als inhoudelijk vlak. Die balans is belangrijk voor duurzame groei van The.NextGen.”

Elevation Group heeft eerder dit jaar een heldere strategie ingezet, met daarin als eerste stap een nieuwe executive board. Met de start van Jasper Bolland als directeur van The.NextGen in Nederland verstevigt Elevation Group verdere groei.

The.NextGen

The.NextGen – een label van de Elevation Group met vestigingen in Amsterdam, Den Bosch en Düsseldorf – biedt senior IT-consultants uitdagende opdrachten bij de top 100 IT-bedrijven in Nederland en Duitsland. Als detacheringsspecialist zorgt The.NextGen voor een optimale match tussen ervaren IT-professionals en toonaangevende organisaties.

 

—

 

Voor meer informatie kun je terecht bij:

Hilde Doting

Communicatieadviseur

e. press@elevationgroup.nl

t.  06-36323230

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Zorg

    Kort: LUMC test wondanalyse met ai, HeadFirst Global wordt Vertage (en meer)

    Data & AI

    Door ai nemen it-dienstverleners afscheid van het uurtje-factuurtje

    IT Strategy & Governance

    Vier nieuwe opdrachten voor de cio

    Carrière

    Kort: CWI maakt Van Wijngaarden Awards bekend, Rapid Circle ververst management (en meer)

    Carrière

    Ai-revolutie verovert de werkvloer: commercie en onderwijs halen ict in

    Carrière

    Ai-ontslagen kunnen bedrijven duur komen te staan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs