Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Jortt breidt uit met e-commerce – jortt.shop

19 december 20223 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Ondernemers die graag een webshop willen, stuiten vaak op heel veel problemen. Niet bij het opzetten van de e-shop, zo’n softwarepakket kun je overal kopen. Maar dan, als de shop eenmaal staat, dan wordt het moeilijk. Nou nee, niet meer, want Jortt, bekend van zijn automatische boekhoudprogramma’s, heeft nu een kant-en-klare webshop voor je.

Net zo gemakkelijk als je je boekhouding met Jortt doet, wordt je webshop. In tien minuten zet je hem op, inclusief alle juridische aspecten zoals de algemene voorwaarden, het privacy statement en het herroepingsrecht. De betaling gaat met iDEAL, verzending met Post.nl en DHL. Heel vertrouwde bedrijven, waar de klant ook altijd op let. Tegelijkertijd met de verkoop wordt je boekhouding aangepast. Alles geïntegreerd. Gemakkelijker kan het niet.

Alles voor een webshop in één

“Bij Jortt zijn we dol op automatiseren”, aldus Hilco de Roo, commercieel directeur bij Jortt. “En onze supportdesk moet vaak klanten helpen met hun webshop in combinatie met het boekhoudprogramma. Dus hebben we de handschoen opgepakt om het zelf beter te doen. Dat is jortt.shop geworden. We hebben alles wat je nodig hebt voor een webshop geïntegreerd in één. Met een paar klikken ben je echt klaar om te verkopen.”

De meeste webshops zijn voor 80 procent precies hetzelfde. Dat is de standaard voor jortt.shop geworden. Dat wat voor iedereen anders kan liggen, de variabelen, zet je heel eenvoudig aan, of uit. Of je zet er een waarde bij, zoals ‘gratis verzending vanaf € x’.

Retournering automatisch verwerkt

De Roo geeft aan dat voor de boekhouding de boekhoud- en factuurfuncties van Jortt worden gebruikt. Daar hoeft niets meer aan te worden gedaan. “Zover dat zelfs de retouren hierin automatisch worden verwerkt.”

De kosten? Een maandabonnement is niet nodig voor de e-shop. Jortt rekent een kleine fee voor elke verkoop, ongeveer een derde van wat Bol.com, Etsy of Amazon rekenen. Wordt er door geen enkele shop iets verkocht, dan verdient Jortt helemaal niets. Dus is de groei van het aantal Jortt.shops belangrijk, want hoe meer er daarvan zijn, des te hoger ze uitkomen in de Google ranking. En dat betekent meer aandacht, meer omzet. Elke jortt.shop die erbij komt, is goed voor de rest van de jortt.shops.

Jortt neemt het risico

Het risico van de e-commerce ligt volledig bij Jortt.nl. Die moet zorgen dat de jortt.shop een succes wordt. Je zou als ondernemer dus wel gek zijn om je producten of diensten niet via jortt.shop aan te bieden. Elke verkoop is er één. En een kleine fee per verkoop is aantrekkelijker dan een vast maandtarief. Zeker voor de kleine ondernemer.

Ga eens kijken op https://www.jortt.nl/webshop en meld je dan meteen aan voor zo’n fijne webshop.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ManageEngine

    Uniform IT-beheer voor complexe hybride klantomgevingen Centric (ManageEngine en Centric)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Grootschalige vervanging van werkplekken gemeente Halderberge (Aces Direct en gemeente Halderberge)
    Pijl naar rechts icoon

    AIRBUS Protect

    Beveiliging van Europese instellingen (Airbus Protect)
    Pijl naar rechts icoon

    Alistar

    Benegas kiest voor toekomstbestendige bedrijfsvoering met Business Central en FuelVision365 (Alistar en Benegas)
    Pijl naar rechts icoon

    Amis Conclusion

    Dataplatform ProRail zorgt voor veilig en betrouwbaar spoorverkeer (Amis Conclusion en ProRail)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland laat Arctische zeekabel lopen

    Cloud & Infrastructuur

    Contract NS en DXC grootste van eerste kwartaal 2026

    Cloud & Infrastructuur

    Energie‑intensieve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    Software & Development

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Carrière

    Bonden bij ASML willen vertrekregeling voor iedereen

    Werkplek & Beheer

    Easy Office Online stroomlijnt werkprocessen bij FGN

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs