Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

KnowBe4 introduceert alles-in-een human risk management platform HRM+

26 november 2024Security & AwarenessKnowBe4

HRM+ combineert de security awareness-trainingen van KnowBe4 met de AI-gedreven e-mailbeveiliging van Egress

Utrecht, 26 november 2024 – KnowBe4, het cybersecurityplatform op het gebied van human risk management, introduceert HRM+. Dit alles-in-één platform combineert de security awareness-trainingen van KnowBe4 met de AI-gedreven e-mailbeveiliging van Egress. Het platform zet in op persoonlijke relevantie en flexibiliteit en biedt daarmee uitgebreid beheer van cyberbeveiligingsrisico’s in het AI-tijdperk.

Het betreden van de human risk management-markt is het resultaat van jarenlang onderzoek naar AI en machine learning (ML) en een logisch gevolg van de overname van Egress. HRM+ integreert security awareness-training, e-mailsecurity, anti-phishing, real-time coaching, AI-tools en compliancetraining in één naadloze oplossing. Het resultaat is een uitgebreid platform dat de complexiteit van moderne cybersecurity aanpakt en organisaties helpt met het ontwikkelen van een sterke security culture.

Menselijke risico’s vormen immers een exponentieel groeiend probleem, zeker nu technologie steeds centraler staat in ons dagelijks leven. 62% van de organisaties in de afgelopen 12 maanden blijkt te maken heeft gehad met één of meer cyberincidenten door menselijk falen. Gemiddeld meldt een organisatie drie verschillende soorten incidenten per jaar, waarvan 96% wordt veroorzaakt door gebruikers die klikken op kwaadaardige links of bijlagen.

“Met de snelle opkomst van nieuwe cyberdreigingen blijven mensen het grootste kwetsbare punt én de sterkste verdediging van elke organisatie”, zegt Stu Sjouwerman, CEO van KnowBe4. “Ons nieuwe HRM+platform bouwt voort op onze bewezen expertise. Maar liefst 47 van de top 50 cybersecurity-bedrijven vertrouwen op onze oplossingen. HRM+ markeert een logische stap in ons groeipad en onderstreept onze ambitie om ons leiderschap in deze nieuwe markt verder uit te breiden.”

Dankzij consistente security awareness-training zijn medewerkers minder snel geneigd om in een phishingmail te trappen – of die nu gesimuleerd of echt is. Een effectief programma voor human risk management kan bovendien de kans op datalekken binnen organisaties aanzienlijk verkleinen. KnowBe4 bedient wereldwijd meer dan 63.000 actieve klanten (okt. 2024), waarvan 98,2% van de klanten in de VS geen openbaar datalek heeft ervaren.

Meer weten over HRM+ van KnowBe4? Bekijk dan de nieuwe video op de website van KnowBe4.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Hadrian vindt in recordtijd ernstige overheidslekken met goedkope ai

    Security & Awareness

    Cybersec Europe verwacht 75 na­ti­o­na­li­tei­ten in Brussel

    Zorg

    ChipSoft-ziekenhuizen bijna hersteld van ransomware-aanval

    Security & Awareness

    Inspectie ver­nie­ti­gend over beveiliging Clinical Diagnostics na datahack

    Security & Awareness

    Spoelstra Spreekt: Of je krijgt een claim

    Security & Awareness

    Odido-topman over hack: ‘Niets verkeerd gedaan, wel fouten gemaakt’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs