Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

KnowBe4 SecurityCoach vermindert risico’s met real-time security coaching

9 november 2022Security & Awareness

KnowBe4 biedt een uniek en innovatief product in een nieuwe cybersecurity-categorie: Human Detection and Response (HDR), gericht op de menselijke laag van cybersecurity.

KnowBe4, aanbieder van ’s werelds grootste platform voor security awareness en gesimuleerde phishing, kondigt de introductie van SecurityCoach aan. SecurityCoach is een nieuw product dat real-time security coaching biedt. Het is gericht op het verminderen van risico’s met betrekking tot IT-security. SecurityCoach correleert, identificeert en reageert op de tienduizenden gedetecteerde gebeurtenissen met betrekking tot gedrag van gebruikers binnen een organisatie.

Social engineering-technieken zoals email phishing, spear phishing en voice phishing (zogeheten Vishing) worden door cybercriminelen ingezet om de medewerkers van een organisatie te manipuleren, met als doel toegang te krijgen tot vertrouwelijke informatie of systemen. Dit leidt tot downtime en risico’s op datalekken. Volgens het Verizon Data Breach Investigations Report van 2022 is de menselijke factor bij 82% van de datalekken betrokken. Volgens IDC wordt echter minder dan 3% van de IT-uitgaven toegewezen om de menselijke laag te beveiligen.

SecurityCoach helpt IT- en security-professionals met de ontwikkeling van een sterke security culture middels real-time security coaching van gebruikers. Door gebruik te maken van de bestaande security stack van een organisatie, kunnen professionals hun coaching-campagnes zodanig configureren dat ze onmiddellijk een SecurityTip – gerelateerd aan een gedetecteerd event – kunnen doorzetten naar hun gebruikers middels instant messaging of email.

Stu Sjouwerman, CEO van KnowBe4: “Met SecurityCoach introduceren we een nieuwe productcategorie die real-time security coaching en advies automatiseert om de cybersecurity-kennis van eindgebruikers te vergroten. Zo kunnen ze beter bijdragen aan een sterke security culture binnen hun organisatie. KnowBe4 stuurt een nieuwe categorie in cybersecurity (HDR) aan waarin de mens centraal staat. Deze is volledig gericht op het verbeteren van de security posture van de klanten door hun eindgebruikers te wapenen tegen dreigingen. Dit doen we met behulp van ons security awareness-platform. We verwachten dat dit product veel impact heeft en een groot verschil zal maken in het verbeteren van de security culture. Het stelt professionals in staat zinvolle, meetbare en geautomatiseerde coachings-campagnes uit te voeren.”

SecurityCoach voorziet de gebruikers van contextuele, real-time coaching die de security awareness versterkt, het kennisbehoud verbetert en de risico’s leert begrijpen.KnowBe4 integreert nu met meer dan 20 van ’s werelds top cybersecurity-platforms. Meer weten over SecurityCoach? Ga dan naar www.knowbe4.com/securitycoach.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    LINKIT & IND

    IND Beslisapp: Versnelling asielproces met Mendix
    Pijl naar rechts icoon

    Universiteit Utrecht

    Migratie van VMware naar ProxMox
    Pijl naar rechts icoon

    Zuyderland en Liquidware

    Digitale zorgcontinuïteit in de cloud: werkplektransformatie Zuyderland
    Pijl naar rechts icoon

    FairClimateFund en Notilyze

    Data gedreven transparantie in klimaatprojecten
    Pijl naar rechts icoon

    ENTR Solutions

    Van kitesurf materiaal leasen, naar vooruitstrevende AI startup
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Epe meldt cy­berin­braak, Twente krijgt fotonica-fabriek (en meer)

    Security & Awareness

    Kabinet steunt vereenvoudiging NIS2 onder voorwaarden

    Security & Awareness

    Documentaire over cybercrime: ‘Ga niet naar de politie!’

    Security & Awareness

    Kort: Cyberweerbaarheidsles voor brugpiepers, AP kraakt wetsvoorstel politie (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ACM focust op digitale autonomie, datadeling en online-veiligheid

    Jacob Spoelstra
    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Nieuwe codetaal

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs