Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Macawers winnen Sitecore Most Valuable Professional award

13 februari 20243 minuten leestijdSecurity & AwarenessMacaw International

Macaw maakt bekend dat Ronald van der Plas en Serge van den Oever door Sitecore zijn uitgeroepen tot een Most Valuable Professional (MVP) in de categorie ‘Technology’. Ze maken deel uit van een selecte groep wereldwijd van 147 personen die door Sitecore tot Technology MVP zijn benoemd.

Het MVP-programma erkent professionals binnen de Sitecore-community die hun talent en expertise actief inzetten om anderen te helpen Sitecore-producten optimaal te benutten voor het leveren van uitstekende klantervaringen. Van de meer dan 16.000 gecertificeerde ontwikkelaars en meer dan 30.000 actieve deelnemers aan de community, vormen de 247 MVP’s een elitegroep. De MVP’s (waarvan 69 in de categorie ‘Ambassador’, 31 in de categorie ‘Strategy’ en 147 in de categorie ‘Technology’) werden geselecteerd op basis van de kwaliteit, kwantiteit en impact van hun bijdragen afgelopen jaar. Bijvoorbeeld door het delen van productexpertise en de bedrevenheid in het Sitecore-platform om zowel partners als klanten te ondersteunen.

Macaw is sinds 2016 een Sitecore Platinum Implementation Partner en helpt bedrijven met innovatieve digital commerce-oplossingen op basis van Sitecore-technologie zodat ze gebruikers gepersonaliseerde ervaringen kunnen bieden. Met succes. Zo getuigen de verschillende awards en succesverhalen. Daarnaast beweegt Macaw zich in de voorhoede van de markt en was het de eerste Sitecore Platinum partner actief op de Nederlandse en Duitse markt met de specialisatie Sitecore Experience Commerce.

‘We zijn ongelooflijk trots op Serge en Ronald’, zegt Ton Mulleneers, Managing Director bij Macaw Nederland. ‘Hun toewijding, passie en kennis zijn een voorbeeld van hoe we binnen Macaw klanten succesvol maken; ze helpen innoveren in het tijdperk van AI; voortdurend leren en ontwikkelen stimuleren; en samenwerken om het beste resultaat te behalen. Deze erkenning weerspiegelt ons streven om voorop te blijven lopen op het gebied van digitalexperiencetechnologie en gebruik te maken van de expertise van ons getalenteerde team.’

Serge van den Oever, technologie consultant bij Macaw zegt over het winnen van de award: ‘Ik ben blij met de erkenning, en dat ik deel mag uitmaken van zo’n geweldige community. Dankzij het MVP-schap heb ik direct toegang tot alle benodigde informatie en ben ik op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. Hierdoor kunnen we klanten beter helpen keuzes binnen een project te maken.’

Ronald van der Plas, technical service lead bij Macaw, voegt hieraan toe: ‘Geweldig! Ik voel me vereerd en dankbaar dat ik weer benoemd ben tot Sitecore MVP. Felicitaties aan alle mede MVP’s en natuurlijk in het bijzonder aan mijn collega Serge. Dank aan de Sitecore-community en Macaw voor hun steun. Ik hoop dat ik de community nog vele jaren mag helpen, en kijk uit naar de Europese SUGCON in april.’

 

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Rapport 2026: cyberdreiging in kaart gebracht

    Trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Security & Awareness

    Hacktivisme draait steeds meer om psychologische ontwrichting

    Security & Awareness

    It komt van Mars, ot van Venus

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse cloudcoalitie vormt front tegen Amerikaanse dominantie

    Data & AI

    Kort: Full Join sorteert voor op post-quantumbeveiliging, Sodexo halveert foodwaste dankzij data (en meer)

    Overheid

    Financiën tast in het duister over herstel na hack

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs