Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Mobotix Mx6 dual-camera’s met snellere processor

Mobotix Mx6 dual-camera’s met snellere processor

20 april 20173 minuten leestijdSecurity & Awareness

Met de outdoor-dualcamera's M16, D16, S16 en V16 introduceert Mobotix de nieuwe 6MP-cameraserie Mx6. Het uiterlijk van dit model is ten opzichte van de nog steeds beschikbare x15-camera's onveranderd gebleven. De innovaties bestaan uit een snellere processor en intelligentere camerasoftware.

Dubbele prestaties en meer intelligentie
De Mx6-serie gebruikt een krachtigere processor, die bij dezelfde resolutie tot en met twee keer zoveel beeldopnames per seconde levert. Er worden bijvoorbeeld tot wel 34 beelden per seconde in full HD opgenomen, waardoor de camera’s snelle bewegingen beter registreert. De nieuwe cameraserie is niet alleen sneller, maar heeft ook meer capaciteit voor softwaretoepassingen, zoals een 3D-bewegingsanalyse en kentekenplaatherkenning in de camera. Door regelmatige software-updates neemt het prestatievermogen van de intelligente camera’s tijdens de levensduur continu toe. Daardoor is een investering in een Mx6-camerasysteem toekomstbestendig.

Heldere beelden in MxPEG en H.264
De Mx6-serie levert tegelijkertijd videogegevens in maar liefst drie verschillende formaten: MxPEG, MJPEG en voor het eerst ook in H.264. Zo kunnen Mobotix-gebruikers de correcte codec voor hun toepassing selecteren en bijvoorbeeld met MxPEG voldoen aan de vereisten voor een hoge beeldkwaliteit, of met H.264 aan de compatibiliteit met een industriestandaard. Bovendien bieden de Mx6-camera’s nu al basisfuncties van ONVIF, een globale, open interfacestandaard. De volledige ONVIF-compatibiliteit (www.onvif.org) wordt met een van de volgende firmware-updates bereikt. Het nieuwe camerasysteem Mx6 is door RTSP/Multicast beduidend flexibeler en krachtiger. Multicast maakt de gelijktijdige toegang tot de camera van een willekeurig aantal gebruikers mogelijk, zonder dat daardoor de frame rate wordt verlaagd.

Intelligente preventie is de toekomst
Bij de nieuwe Mx6 dual-camera’s biedt Mobotix’s decentrale systeemarchitectuur extra voordelen: naast de hoge beeldkwaliteit, robuustheid en beveiliging tegen uitval maken de intelligente camera’s van Mobotix een betrouwbaar alarmmanagement mogelijk. De camera’s leveren niet alleen scherpe beelden, maar analyseren tevens alle verzamelde gegevens, herkennen gevaren, starten automatisch maatregelen om het gevaar af te wenden en voorkomen economische schade door diefstal, vandalisme of brand.

3D-detectie met MxActivitySensor 2.0
Alle niet-hemisferische camera’s van Mobotix ondersteunen tevens de onlangs geïntroduceerde MxActivitySensor 2.0 voor intelligente 3D-bewegingsdetectie. MxActivitySensor 2.0 maakt automatisch onderscheidt tussen een inbreker op een dak en bijvoorbeeld vogels, of personen die zich bij een hek of poort bevinden, versus bewegende dieren, om wel of geen alarmmelding te genereren. Met als belangrijkste voordeel aanzienlijk minder onterechte alarmmeldingen. Tenslotte registreert de eveneens toegevoegde MxMultiSense-sensor ook het geluidsniveau, beweging (PIR), temperatuur en helderheid in detectiegebieden die net buiten het bereik van de optische cameralenzen vallen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Artific B.V.

    Artific
    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    Infosistema
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    shutterstock_2577081363 Gorodenkoff
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Accenture legt accent op robotica, Sans geeft Navo lesje cy­ber­weerbaarheid (en meer)

    Governance & Privacy

    HCC! waarschuwt tegen overname van Solvinity door Amerikaanse Kyndryl

    Data & AI

    Kort: Detectietool voor ai-risico’s, record aan durfkapitaal (en meer)

    Security & Awareness

    Ciso’s slaan alarm: 3 adviezen om ai vóór te blijven

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs